پی پال بهتر است یا پرفکت مانی ( کدام را بخریم؟ )

پی پال بهتر است یا پرفکت مانی

فهرست مطالب

به دلیل روابط بین المللی ایران در شرایط فعلی ، گزینه های زیادی برای انتخاب سرویس های پرداختی وجود ندارد و این سوال برای افراد ایجاد می شود که برای خرید و ارسال کالا و استفاده از خدمات سایت های خارجی  و پرداخت های بین المللی خود چه باید بکنند. پی پال و پرفکت مانی دو تا از سرویس های پرداختی با یک سری ویژگی های متفاوت و خاص ، پیش روی کاربران ایرانی است .  ما در تلماتو می خواهیم در این مورد این که پی پال بهتر است یا پرفکت مانی ، صحبت کنیم. تا به شما در انتخاب سرویس پرداخت پی پال جهت ارسال و دریافت دلار؛ و یا پرفکت مانی جهت  خرید و فروش پرفکت مانی ؛ کمک کنیم . با ما همراه باشید.

 

مقایسه پی پال با پرفکت مانی perfect money

با مقایسه چندین مورد از ویژگی مربوط به این سرویس های پرداختی خواهیم دانست پی پال بهتر است یا پرفکت مانی . این موارد عبارتنداز :

 

1: نرخ کارمزد

در مورد مقایسه پی پال بهتر است یا پرفکت مانی perfect money ، به نرخ کارمزدها می رسیم . پی پال یک سرویس پرداختی شناخته شده با امکانات وسیع در دنیا می باشد. کارمزد دریافت پی پال به همین دلیل زیاد است . مقدار کارمزد دریافتی  پی پال برای پرداخت‌های آنلاین با استفاده از حساب بانکی یا دیبت کارت در حدود 0.3% الی 3.9% برای هر تراکنش دارند. در مقابل پرفکت مانی کارمزدی حدود ۰.۵% را برای هر تراکنش در نظر می‌گیرد. پرفکت مانی ، به گونه ای برنامه ریزی شده است که ، کارمزد دریافتی پایینی دارد . با احراز هویت در این سرویس پرداختی باز مقدار پرداخت  کارمزد ها پایین می آید.

 

2: پشتیبانی از کیف پول‌ها

با این اوصاف و در شرایط فعلی حاکم بر روابط بین المللی ایران ، انتخاب پرفکت مانی می تواند گزینه و جایگزین مناسبی برای انجام پرداخت های خارج از کشور و همچنین معاملات در عرصه ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی باشد. در ادامه مقایسه اینکه پی پال بهتر است یا پرفکت مانی به پشتیبانی از کیف پول ها می رسیم . سرویس پرداختی پی پال ، فقط از کیف پول یورو و دلار حمایت می کند . و حمایتی از ارزهای دیجیتال ندارد. در مقابل پرفکت مانی perfect money نیز فقط از ارزهای دیجیتال پشتیبانی دارد و شما به راحتی با وریفای حساب پرفکت مانی  خود ، سرمایه خود را به آسانی از طریق این سرویس پرداختی به بیت کوین تبدیل نمایید.

 

پرفکت مانی

 

3: اعتبار و پذیرش جهانی

اینکه بدانیم پی یال بهتر است یا پرفکت مانی perfect money ، باید از نظر اعتبار و پذیرش جهانی به چه شکلی می باشند. اعتبار و پذیرش جهانی ، پی پال به دلیل اعمال قوانین مالی و سیستم بانکداری ، مقبولیت بیشتری دارد. و اینکه می توانید پی پال را به ویزا کارت و مستر کارت خود متصل کنید ولی در مورد پرفکت مانی این گونه نیست و پرفکت مانی درصد مقبولیت کمتری نسبت به پی پال دارد ولی این سرویس درحال تلاش برای بدست آوردن اعتبار بالای جهانی می باشد.

 

4: سرعت انجام تراکنش

سرعت انجام تراکنش ها در این سرویس ها تقریبا یکسان است چرا که برای انجام تراکنش ها از تجهیزات به روز استفاده می کنند . هر چند ، اگر دقیق بخواهیم بدانیم سرعت انجام تراکنش پی پال بهتر است یا پرفکت مانی perfect money ، باید بگویم ، پرفکت مانی به دلیل اجرای یک سری فعالیت ها همچون ثبت تراکنش ها و تبدیل ارز ، سرعت بالای دارد.

 

5: شارژ کردن حساب

آخرین مورد در بررسی پی پال بهتر است یا پرفکت مانی ، به شارژ حساب این دو سرویس پرداختی می رسیم . پی پال هزینه کارمزذ بالای برای شارژ حساب دریافت می کند . در حالی یک برای شارژحساب پرفکت مانی perfect money، این سرویس پرداختی هزینه کمتری دریافت می کند و خدمات خود را به صورت تضمینی برای کاربران انجام می دهد.

 

6. پیگیری پرداخت

اگر در یک سفارشی مشکلی پیش بیاید ، مشتری می تواند از خدمات پی پال با عنوان case paypal استفاده کند و درخواست خود را با در پی پال ثبت نمایید . بعد از بررسی مورد ثبت شده ، پی پال بهترین رویکردی را در پاسخگویی خواهد داشت . ولی در مورد پرفکت مانی اینچنین نیس و موقع پرداخت باید دقت زیادی به کار ببرید و تا اشتباهی در پرداخت های شما رخ ندهد.

 

مزیت ها و معایب استفاده از پی پال

برای مقایسه پی پال بهتر است یا پرفکت مانی perfect money باید بدانیم ، پی پال دارای امنیت بالای است و برای کاربران دائمی خود تخفیف های متنوعی در نظر میگیرد و انتقال وجه راحتی برای آنها فراهم کرده است و تراکنش ها ثبت و خرید ایمن دارند و حریم خصوصی کاربران در این سرویس پرداختی حفظ می شود . ولی چون این سرویس برای کاربران ایرانی تحریم است ، احتمال مسدود شدن حساب بدون هشدار قبلی وجود داشته باشد. همچنین کارمزد بالای دریافت می کنند.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش نحوه ایجاد و ساخت ووچر پرفکت مانی

 

مزایت ها و معایب استفاده از پرفکت مانی

از معایب پرفکت مانی perfect money باید گفت که این سرویس پرداختی اجازه تصحیح مبادلات را نمی دهد و اگه شما رمز عبور خودتان را فراموش کرده باشید ، برای بازیابی آن باید هزینه بالای را پرداخت کنید . در پرفکت مانی ، برداشت از حساب به وسیله ، ویزا کارت و مستر کار امکان ندارد.

و اما از مزایای این سرویس پرداختی باید گفت که ، به تحریم ها توجه نکرد و از کاربران ایرانی پشتیبانی می کند و خدمات خود را به زبان فارسی نیز ارائه می دهد .با این سرویس پرداختی می توان ارز دیجیتالی خرید و نگهداری کرد و پرفکت مانی براساس مقدار دارای خود در این سیستم مثل دلار پرفکت مانی ، سود ماهیانه پرداخت می کند. از پرفکت مانی همچنین می توانید برای انجام معاملات خود اگر موجودی پایین داشته باشید، وام دریافت کنید . و از امکانتی چون ، خرید ووچر پرفکت مانی  perfect money نیز بهرمند شوید . در انجام ، میزان تراکنش ها ، در پرفکت مانی محدویتی وجود ندارد . با این موارد که ذکر شد انتخاب برای اینکه بدانیم  پی پال بهتر است یا پرفکت مانی ، وضوح بیشتری برای شما ایجاد شد.

 

پی پال بهتر است یا پرفکت مانی

 

کلام آخر

در پاسخ به این که پی پال بهتر است یا پرفکت مانی perfect money ، انتخاب پرفکت مانی می تواند گزینه و جایگزین مناسبی برای انجام پرداخت های خارج از کشور و همچنین معاملات در عرصه ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی باشد.

منبع : medium.com


سوالات متداول

1. میزان کارمزد تراکنش پرفکت مانی چقدر است ؟

سیستم پرفکت مانی از حساب های وریفای نشده ، 1.99 درصد کارمزد دریافت می کند . و انتقال وجه اگر متفاوت از ارز موجود درحسابتان باشد ، هزینه بالاتری دریافت خواهد کرد.

2. آیا مبالغ بالای ده هزار دلار می شود واریز کرد؟

اگه بخواهید مبالغ بالای سپرده گذاری کنید ، لازم است به دولت گزارش بدهید . چرا که بانک ها باید سپرده گذاری بالای ده هزار دلار را گزارش کنند.

3. چگونه می توانیم در پرفکت مانی با کارت اعتباری سرمایه گذاری کنیم ؟

اگه بخواهید از طریق ویزا کارت و یا مستر کارت سپرده گذاری کنید ، ابتدا روی گزینه شرکای صرافی تاییده شده ، کلیک می کنید و آن را انتخاب می نمایید . پس از آن ، مستر کارت و یا ویزا کارت خود را به عنوان گزینه سپرده خود انتخاب و جزئیات کارت را وارد می کنید و بعد از آن واریز را انجام می دهید.


خدمات مشابه سایت تلماتو


 

دیدگاه (4)

 • لاله اسکندری پاسخ

  سلام
  خرید کردن بیت کوین با پرفکت مانی آیا برامون به صرفه است یا خیر؟

  2023-10-28 در 10:28
  • mehrabi پاسخ

   با سلام

   خرید بیت کوین با پرفکت مانی در پلتفرم ها که ارائه می شود گاهی تفاوت قیمت معناداری با بازار ارز دارند ، به همین خاطر پیش از خرید ، هزینه خرید بیت کوین به روش های دیگر را نیز بررسی کنید.

   2023-10-29 در 13:51
 • احسان امیری پاسخ

  تشکر از مطالب مفیدتون

  و اینکه سرعت ترکنش پرفکت مانی بهتر است یا پی پال؟

  2023-10-28 در 10:26
  • mehrabi پاسخ

   ممنون از شما
   از نظر عملکرد سرعت تراکنش مشابه هستند و برای انتقال ارز با توجه به مقدار وجه و شرایط ممکن است 2 تا 3 روز کاری طول بکشد.

   2023-10-29 در 13:51

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *