آموزش واریز و برداشت ارز دیجیتال از صرافی کوکوین kucoin

آموزش واریز و برداشت از صرافی کوکوین

فهرست مطالب

ارزهای دیجیتال و بلاکچین ها در جهان امروز کاملاً معمول شده‌اند . کاربرانی  که در این بازار فعال هستند ، برای تبدیل پول های خود به ارزهای دیجیتال به دنبال راه کارهای هستند که بتوانند از آن‌ها به راحتی و با حداقل هزینه استفاده کنند . یکی از راه‌هایی که برای این منظور وجود دارد ، استفاده ازصرافی‌های ارزهای دیجیتال است . از صرافی های معتبر فعال در این حوزه صرافی کوکوین  می باشد. ما در تیم تلماتو می توانیم با وریفای صرافی کوکوین ورودتان را به بازارهای جهانی ارز دیجیتال هموار کنیم . جهت سهولت کار در صرافی کوکوین ، در این مقاله مراحل آموزش واریز و برداشت ارز دیجیتال در صرافی کوکوین و نحوه استفاده از سیستم معاملاتی کوکوین آورده شده است . به این جهت برای آموزش واریز ارز دیجیتال به صرافی ارز دیجیتال کوکوین  با مطالعه این مقاله با این مهم دست پیدا خواهید کرد.

 

وریفای کوکوین

 

 آموزش مراحل ثبت نام در صرافی کوکوین

برای ثبت نام در صرافی کوکوین مراحل زیر را دنبال کنید:

1. ورود به سایت : در آغاز به سایت صرافی کوکوین به آدرس kucoin.com رفته و روی گزینه “ثبت نام” در بالا صفحه سمت راست کلیک کنید.

2. کامل  کردن اطلاعات کاربری : حتما اطلاعات کاربری خود را از جمله نام کامل، نام کاربری، رمز عبور، ایمیل و شماره تلفن را درست وارد کنید .

3. تأیید ایمیل : برای ادامه ثبت نام ، روی لینک تأییدی که از صرافی کوکوین  به ایمیل شما فرستاده است ، کلیک نمایید.

4. کامل کردن احراز هویت :  برای تکمیل احراز هویت کوکوین و بالا بردن امنیت اکانت کاربری خود باید مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی ، پاسپورت یا گواهینامه را به صرافی کوکوین ارسال کنید.

5. فعالسازی و دسترسی به اکانت کاربری : بعد از تأیید احراز هویت ، از طرق صفحه ورود به اکانت کاربری با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود شما به حسابتان دسترسی خواهید داشت.

توصیه می‌شود که بعد از ثبت نام در کوکوین ، برای بالا بردن امنیت اکانت کاربری خود ، رمز دو عاملی کوکوین را فعال کنید . با فعال کردن کد دو عاملی کوکوین ، هنگام ورود به حساب کاربری، باید یک رمز امنیتی را که توسط یکی از برنامه‌های احراز هویت مانند Google Authenticator  که یک اپلیکیشن امنیتی است که می تواند از حسابهای مختلف کاربر در برابر هر نوع هک و یا خطر از دست دادن رمز عبور حفاظت کند ، استفاده کنید . این کار باعث افزایش امنیت حساب کاربری شما در صرافی کوکوین می‌شود .

 

مطالب پیشنهادی: آموزش ارتباط با پشتیبانی آنلاین صرافی کوکوین

 

آموزش واریز ارز دیجیتال به اکانت کوکوین

1. ورود به اکانت کاربری : بعد از ورود به حساب کاربریتان در قسمت مشخص شده نام کاربری و رمزعبورتان را وارد کنید. کاربران حتما توجه داشته باشید که باید نوع حساب خود که تجاری است یا شخصی برای واریز به صرافی کوکوین انتخاب نمایید .

2. تعیین ارز دیجیتال : در صفحه باز شده سمت راست بالای صفحه روی گزینه Asset کلیک کنید و از لیست مشخص شده عبارت Deposit  را انتخاب کیند و در قدم بعد نوع ارز دیجیتال که قصد دارید به کوکوین واریز کنید را مشخص نمایید .

3. انتخاب نشانی کیف پول : نشانی کیف پول ارز مورد نظر در صرافی کوکوین را انتخاب کنید و به قسمت “واریز” یا ” Deposit ” رفته و نشانی کیف پول مرتبط به ارز دیجیتالی که انتخاب کردید را Paste و مراحل واریز را کامل کنید .

4. تأیید واریز : تایید واریز بسته به تایم و نوع ارز دیجیتال امکان دارد چند دقیقه و تا چند ساعت طول بکشد. بعد از واریز ارز دیجیتال مورد نظر شما با استفاده از سرویس ها و امکانات این صرافی برای انجام تریدها قادر خواهید بود.

برای انتقال ارز دیجیتال به حساب کاربریتان  به دیگر صرافی ها بعد از گرفتن نشانی کیف پول مربوط به ارز دیجیتال در صرافی کوکوین ، ارز دیجیتال که انتخاب کردید را به کیف پول خود یا  اکانت کاربریتان در یک صرافی دیگر به آدرس آن انتقال دهید .

به این نکته توجه نمایید حتما ازکیف پولی استفاده کنید که توسط صرافی کوکوین حمایت و پشتیبانی شود و اینکه امکان دارد کامزدی به عنوان هزینه واریز ارز دیجیتال به اکانت کوکوین برای شما در پی داشته باشد. حتما قبل از انجام هر کاری شرایط و ضوابط این صرافی را مطالعه نمایید.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش روش های جابجایی پول به خارج از کشور با حواله بانکی و پرداخت های آنلاین و انتقال ارز دیجیتال

 

آموزش برداشت ارز دیجیتال از حساب کوکوین kucoin

برای برداشت و Withdrawal  ارز دیجیتال از اکانت کوکوین KuCoin ، مراحل زیر را طی کنید :

1. ورود به اکانت کاربری : برای شروع کار ابتدا به اکانت کاربری خود در صرافی کوکوین وارد شوید.

2.گزینش ارز دیجیتال : باید ارز مورد نظر خود را ازصرافی کوکوین انتخاب کنید .

3. ورود به قسمت برداشت : پس از تعیین ارز دیجیتال مورد نظر،  به قسمت “برداشت Withdrawal ” بروید.

4. ثبت نشانی کیف پول : نشانی کیف پول مربوط به ارز دیجیتال مورد نظرتان را حتما با دقت وارد نمایید . کم دقتی دراین امر منجر به از دست دادن ارز دیجیتالتان خواهد شد.

5. وارد کردن وجه : بعد از وارد کردن نشانی  کیف پول مرتبط با ارز دیجیتال مورد نظر ، باید وجه مورد نظر برای برداشت را وارد کنید . در این مرحله با توجه به شرایط صرافی کوکوین از جمله حداقل و حداکثر وجه برداشتی و کارمزد تعیین شده برای این امر و همچنین زمان پرداخت وجه توجه نمایید . 

6. تأیید برداشت : با تایید برداشت بعد از انجام مراحل وارد کردن نشانی کیف و مقدار وجه مورد نظر باید منتظر بمانید تا صرافی کوکوین این کار را انجام دهد.

لازم به ذکر است که برای برداشت ارز دیجیتال از صرافی کوکوین با موبایل ، باید از کیف پول موبایلی پشتیبانی شده توسط صرافی کوکوین استفاده کنید.

 

واریز و برداشت در کوکوین

 

کارمزد واریز و برداشت در صرافی کوکوین

اگر وارد سایت صرافی کوکوین شوید و به قسمت پایین سایت اسکرول کنید و روی کلمه Fee کلیک نمایید در این بخش تمام جزئیات کارمزد مربوط به ارزهای دیجیتال که توسط این صرافی پشتیبانی میشود خواهید دید . بخش اول Spot هست که با توجه یه سطح و لول قرار گیری معاملات شما کارمزد کمتر پرداخت خواهید کرد . در کل مقدار کارمزدها در صرافی کوکوین معمولاً کمتر از دیگرصرافی‌ها است . به عنوان مثال ، برای واریز بیتکوین  (BTC) به کیف پول صرافی کوکوین ، هزینه کارمزد 0.0005 BTC است . و اینکه برای برداشت آن، هزینه کارمزد 0.001 BTC می باشد . در صرافی کوکوین برای برخی از ارزهای دیجیتال ، امکان واریز و برداشت رایگان است . برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به وب سایت این صرافی به نشانی Kucoin.com مراجعه نمایید.

 

حداقل و حداکثر سقف برداشت ارز دیجیتال از صرافی کوکوین kucoin

صرافی کوکوین براساس شرایط ثبت نام و احرازهویت و تکمیل اطلاعات توسط کاربران ، سطح دسترسی به حداقل و حداکثر مقدار برداشت ارز را به 12 سطح تقسیم بندی کرده است .

1. سقف برداشت ارز از صرافی کوکوین برای کاربرانی که احراز هویت نشده اند و فقط ثبت نام انجام داده اند ، حداقل میزان می باشد و تنها میتواند در 24 ساعت 1 واحد بیتکوین برداشت نمایند.

2. پس از احراز هویت و تکمیل فرآیند ثبت نام و تایید مدارکتان ، شما می تواند از سطح پایه تا سطح چهار که توسط صرافی کوکوین تعیین شده ، طی 24 ساعت 200 بیتکوین برداشت داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اگاهی از جزئیات ، می توانید به سایت coinmarketfees.com مراجعه نمایید.

 

واریز و براشت از صرافی کوکوین

 

مشکلات برداشت از صرافی کوکوین

دلیل مشکلات پیش آمده موقع برداشت ارز دیجیتال از صرافی کوکوین ممکن است به خاطر موارد زیر باشد:

1. عدم تکمیل اطلاعات کاربری ثبت شده : اگر اطلاعات کاربری شما در صرافی کوکوین تکمیل نشده باشد ، امکان برداشت ارز دیجیتال وجود ندارد.

2. تایید نشدن ایمیل : برای برداشت ارز دیجیتال از کوکوین اگر ایمیلتان را تایید نکرده باشید امکان برداشت نخواهد بود.

3. محدودیت‌های موجود : برای بالا بردن امنیت در برابر سرقت و هک شدن ، برای مقدار برداشت ارز دیجتیتال ، صرافی ها محدودیتی را اعمال میکنند.

4. اختلال در شبکه بلاکچین :  شبکه بلاکچینی که ارز دیجیتال شما در آن قرار دارد ، اگر با مشکل روبرو شود ، امکان دارد برداشت شما با تأخیر انجام شود و یا اصلاً انجام نشود.

شما می توانید برای برطرف کردن این مشکل با تیم پشتیبانی صرافی کوکوین تماس برقرار کنید و مشکل پیش آمده را توضیح دهید.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش نحوه بازیابی و یا حذف کد دو عاملی 2FA صرافی کوکوین در صورت فراموشی

 

نحوه واریز ریال به کوکوین

برای واریز ریال به صرافی کوکوین ، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1. خرید ارز دیجیتال از طریق کارت بانکی : بعضی از صرافی ها امکان خرید ارزهای مثل بیتکوین و اتریوم با استفاده از کارت بانکی فراهم آوردند . بعد از خرید می توانید ارز دیجیتالی خود را به اکانت کاربری خود درصرافی کوکوین انتقال دهید.

2. خرید ارز دیجیتال از طریق سامانه های الکترونیکی : می‌توانید با استفاده از پرداخت الکترونیکی مثل شارژ مستقیم ، ارز دیجیتال مورد نظر را خرید کنید و سپس به اکانت کاربری خود در صرافی کوکوین انتقال دهید.

در هر صورت، برای واریز ریال به صرافی کوکوین، باید به قوانین و مقررات هر صرافی توجه داشته باشید و مطمئن شوید که روشی که انتخاب می‌کنید، به صورت قانونی و مطمئن انجام می‌شود.

 


سوالات متداول

1. آیا صرافی کوکوین امن است؟

بله، صرافی کوکوین یکی از صرافی‌های معتبر و با کیفیت است در زمینه ارز دیجیتال است. و می توانید یا خیال راحت واریز و برداشت از صرافی کوکوین را انجام دهید.

2. چگونه می‌توانم از امنیت حساب کوکوین خود مطمئن شوم؟

از کیف پول‌های معتبر برای اندوختن ارز دیجیتال و واریز و برداشت از صرافی کوکوین خود استفاده کنید.

هیچ موقع اطلاعات اکانت خود را با دیگران به اشتراک نگذارید.

هیچ موقع رمز عبور خود را با دیگران ندهید.

همیشه از آخرین ورژن نرم‌افزار کیف پول استفاده کنید.


:idea: اکانت پی پال

:idea: وریفای بایننس

:idea: وریفای بای بیت