وایز ( wise ) تنها و بهترین جایگزین پی پال در ایران بدون لیمیت شدن

جایگزین پی پال در ایران

ترانسفر وایز یا Wise که اخیراً نام آن تغییر کرده است ، با یک سیستم انتقال پول بین‌المللی سریع، قابل اعتماد و هزینه‌های کم، به یکی از رقبای اصلی PayPal در میان کاربران بین‌المللی تبدیل شده است. وایز ، ارائه حساب چند ارزی و مسترکارت به کاربران، امکان افتتاح حساب‌ها با ارزهای مختلف و دسترسی و استفاده آسان از پول‌ را در سراسر جهان را فراهم کرده است. Wise به یکی از بهترین گزینه‌ها برای بسیاری از کاربران بین‌المللی تبدیل شده است که دنبال یک راه حل پرداخت بین‌المللی مطمئن، شفاف و کارآمد هستند. بنابراین، می‌توان گفت که وایز تنها و بهترین جایگزین پی پال در ایران بدون لیمیت شدن است که شما می توانید با خرید اکانت آماده وایز از تلماتو ، از خدمات این کمپانی بهره ببرید.

 

وایز Wise به عنوان بهترین جایگزین پی پال در ایران 

ترانسفر وایز ، سرویسی است که امکان انتقال پول بین‌المللی را با هزینه‌های پایین ارائه می‌دهد. این سرویس برای افرادی که می‌خواهند پول به کشورهای دیگر ارسال کنند یا از کشورهای دیگر پول دریافت کنند، بسیار مفید است. ویژگی‌های کلیدی Wise عبارتند از ارائه نرخ ارز بازار ، هزینه‌های پایین تراکنش، سرعت انتقال سریع پول و امکان افتتاح حساب چند ارزی است. با بیان این امکانات،  Wise می تواند، به یک گزینه مناسب برای کسانی که به دنبال یک جایگزین برای PayPal در ایران هستند، تبدیل شود. شما می توانید با افتتاح حساب وایز از این امکانت استفاده کنید .

 

وایز تنها جایگزین پی پل در ایران | بهترین جایگزین پی پال | تلماتو |
بهترین جایگزین پی پال برای ایرانیان

 

جدول ویژگی ها و تفاوت وایز و پی پال برای شناخت بهترین جایگزین پی پال در ایران 

پلتفرم وایز Wise در مورد هزینه ها بسیار شفاف عمل کرده است و بیش از 54 ارز پشتیبانی دارد . شما با استفاده بخش بیزنس وایز ، می‌توانید دریافت پول از مشتریان خود را تنها با ارز مورد نیاز خودتان انجام دهید و نیازی به تبادل آن‌ها در هر بار انجام تراکنش نداشته باشید. شما با وریفای اکانت ترانسفر وایز می توانید از تمامی امکانات این سرویس پرداختی استفاده کنید . با این اوصاف وایز را بهترین جایگزین پی پال دانست. اگر گیرنده مبلغ ، حساب وایز نداشته باشد، با استفاده از حواله ارزی به راحتی می‌توان انتقال وجه را انجام دهید . با استفاده از این حساب وایز هر کاربر می‌توان روزانه تا سقف 43 هزار یورو تراکنش انجام دهد که 90 درصد تبادلات ارزی در کمتر از یک روز کاری انجام می‌شود. ویژگی‌های وایز (Wise) و پی پال (PayPal) به طور کلی متفاوت هستند اما هر یک امکانات و کاربردهای خاص خود را دارند. در ادامه به برخی از ویژگی‌های این دو سیستم پرداخت می‌پردازم:

 

PeyPal Wise
کردیت/ دبیت کارت

از طریق بانک

بین حساب های پی پال

کردیت /دبیت کارت

از طریق بانک

سوئیفت

نوع پرداختی
لیمیت سریع بدون لیمیت شدن لیمیت
دارد بیش از ده کارت مجازی دارد مسترکارت
 حدود 4.5% کمتر از 100 دلار حدود 3%

بالای 300 دلار 1%

کارمزد
25 54 ارزهای تحت حمایت
1-3 روز کاری 1-3 روز کاری زمان انتقال
تحریم تحریم شرایط فعالیت در ایران
بله بله لایسنس اورجینال
بله بله اکانت بیزیسنس

 

انتقال آسان پول به خارج از کشور با ترانسفر وایز

به دلیل تحریم ها و شرایط حاکم بر کشور ایران ، افتتاح حساب پی پال با چالش های همراه است . بیشتر اوقات کاربران دنبال مسیر راحت برای نقد کردن درآمد ارزی خود هستند. برای نقل و انتقالات بین المللی Wise می تواند بهترین جایگزین پی پال در ایران باشد. شما با وریفای حساب وایز می توانید ارسال پول به خارج از کشور را با کمترین هزینه انجام دهید. خدمات TransferWise نیز دارای کارمزد کمتری می باشد .

نحوه انتقال پول توسط وایز بسیار راحتتر از پی پال است . برای مثال شما اگر از کشور انگلیس بخواهید برای عزیزانتان در فرانسه پول ارسال کنید . شما، پرداخت را از حساب وایز مبدا انجام می دهید ، گیرنده پول در کشور مقصد ، معادل پولی که شما پرداخت کرده‌اید  ، در حساب وایز مقصد ، دریافت خواهد کرد. شما اگر پوند فرستادید ، فرد گیرنده وجه را به یورو دریافت خواهد کرد. این پول هرگز از مرزها عبور نمی‌کند و نرخ کارمزد تراکنش‌ها، پایین‌تر از هر سیستمی خواهد بود که با آن کار کرده‌اید. بنابراین می توان عنوان کرد که وایز بهترین جایگزین پی پال و یکی از معتبرترین و ارزان‌ترین سرویس پرداخت برای ، انتقال پول در سطح بین‌الملل است که چهار میلیون مشترک در سرتاسر دنیا دارد.

 

مطالب پیشنهادی : 5 مورد نحوه استفاده از پی پال در ایران

 

کارمز پایین انتقال پول با ترانسفروایز

خدمات ترانسفروایز بسیار مقرون به صرفه تر از پی پال است ، کارمزدی که Wise برای کل تراکنش انجام شده 1 درصد است ،  البته این کارمزد 1 درصدی در مبالغ تراکنش بالای 300 دلار اعمال خواهد شد. برای مبالغ کمتر از سیصد دلار ، کارمزد 3 درصدی قرار داده است. در حالی که پی پال کارمزدی در حدود 4.5 درصد دریافت می کند. از دیگر مزیت‌های TransferWise این است که شما می‌توانید پول را مستقیما به حساب بانکی طرف مقابل واریز کنید و شخص مجبور نیست که پول را از حساب کاربری به حساب بانکی‌اش انتقال دهد. اگر هنوز جایگزین پی پال خود را انتخاب نکرده‌اید می‌توانید به این گزینه بیشتر فکر کنید. حتما به این نتیجه می رسید که وایز تنها و بهترین جایگزین پی پال در ایران است.

 

wise تنها جایگزین پی پال در ایران | تنها جایگزین پی پال در ایران | بهترین جایگزین پی پال برای ایرانیان | جایگزینی برای پی پال در ایران | تلماتو |
وایز جایگزینی برای پی پال در ایران

 

کلام آخر

در نهایت، بهترین انتخاب برای جایگزین PayPal به نیازهای شخصی شما بستگی دارد. Wise (یا TransferWise) یک رقیب قدرتمند برای PayPal است، به خصوص به دلیل تاکید بر شفافیت، هزینه‌های کم عملیاتی، و نرخ‌های تبدیل ارزی که ارائه می‌دهد. در عین حال، به دلیل پذیرش گسترده PayPal، کاربرانی که نیاز به انجام تراکنش‌های متعدد با فروشگاه‌های آنلاین دارند، ممکن است PayPal را یک گزینه مناسب تر بیابند. همچنین، با وجود اینکه Wise برای انتقال‌های پول بین‌المللی با هزینه‌های کمتر عالی است، کاربرانی که برای ارسال و دریافت پول به حساب‌های بانکی در کشورهای مختلف نیاز دارند، ممکن است از PayPal استفاده کنند. در هر حالت، Wise با پیشرفت‌های گسترده‌ای که در سال‌های اخیر داشته، خود را به عنوان یک جایگزین جدی برای PayPal معرفی کرده است و این قابلیت‌ها، به خصوص برای کسانی که دنبال راه‌های ارزان‌تر و شفاف‌تر برای انتقال پول بین‌المللی هستند، بسیار جذاب است و می توان گفت وایز تنها و بهترین جایگزین پی پال در ایران است.


سوالات متداول 

نحوه انتقال پول به خارج از کشور به وسیله وایز و پی پال چگونه انجام می شود؟

کاربران  پی پال می‌توانند حساب خود را به یک کارت اعتباری، حساب بانکی یا کارت اعتباری متصل کنند و از طریق ایمیل به دیگران پول ارسال یا دریافت کنند. به گیرنده‌ها پیام ایمیل ارسال می‌شود و آن‌ها می‌توانند وارد حساب PayPal خود شده و به صورت مستقیم پول را به حساب بانکی یا کارت اعتباری خود منتقل کنند. معمولاً این فرآیند بسته به کشور، بین چند ساعت تا چند روز طول می‌کشد. هزینه‌ها متغیر هستند و بسته به مقدار پول، کشور مقصد و نرخ تبدیل ارز تعیین می‌شوند.

وایز ، به نظر می رسد ، با کمترین هزینه‌ها و نرخ های ارز بازار عادلانه‌تر از PayPal باشد. برای ارسال پول، کاربران ابتدا مبلغ مورد نظر را وارد می‌کنند و سپس می‌توانند از کارت اعتباری، بانک یا حتی PayPal خود پرداخت کنند. پول به مقصد به سرعت (معمولاً در عرض چند ساعت یا حتی دقایق) منتقل می‌شود و گیرنده می‌تواند پول را در حساب بانکی وایزخود دریافت کند. وتنها هزینه‌ی ثابتی برای خدماتش دریافت می‌کند که پیش از ارسال پول به کاربر اعلام می‌شود. می توان گفت که وایز تنها و بهترین جایگزین پی پال در ایران است.


خدمات دیگر سایت تلماتو 

مطالب پیشنهادی

دیدگاه (6)

 • سام فرخی 2023-12-05 پاسخ

  ممنون از مطالب خوبتون

  یه سوال

  شارژ حساب پی پال رو چگونه انجام بدم ؟

 • شجاعی 2023-11-30 پاسخ

  سلام به نظرتون می تونم از پرفکت مانی هم استفاده کنم به عنوان سرویس پرداخت جایگزین ؟

  • mehrabi 2023-12-02 پاسخ

   سلام
   بله می توانید استفاده نمایید.

 • صادقی نیا 2023-11-30 پاسخ

  آیا برای سایت های ایرانی میشه درگاه پرداخت پی پال ایجاد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *