آموزش انتقال پول از پی پال به وب مانی

آموزش نحوه انتقال پول از پی پال به وب مانی | تلماتو |

فهرست مطالب

شاید برای شما هم پیش بیاید که بنا به دلایلی نیاز داشته باشید که مبالغی را از پی پال به وب مانی انتقال دهید. در چنین موقیتی برایتان سوال خواهد شد که آیا انتقال از پی پال به وب مانی امکان پذیر است یا نه یا حتی چگونه می توان از پی پال به وب مانی پول انتقال داد. خب طبیعتا باید برای انجام این کار باید پس از افتتاح حساب پی پال ، اکانت پی پال خود را با کردیت کارت یا مستر کارت فعال کنید. در صورتی که قادر به انجام این کار نبودید خرید اکانت وریفای شده پی پال و وب مانی به شما توصیه می شود. در این مقاله به نحوه ارسال پول از پی پال به وب مانی خواهیم پرداخت با تلماتو همراه باشید.

 

پی پال چیست ؟

پی پال یک شرکت آمریکایی معتبر در زمینه پرداخت الکترونیک می باشد که با خرید اکانت پی پال می توانید پول ارسال و دریافت کنید یا خرید های اینترنتی خود را از طریق این پلتفرم آنلاین انجام دهید. پی پال در بیش از 190 کشور فعال می باشد و درگاه پرداخت آن در بسیاری از سایت های اینترنتی ایرانی و خارجی وجود دارد که می توانید با ایجاد حساب پی پال خرید های اینترنتی خود را با پرداخت از طریق پی پال انجام دهید.

هم چنین پی پال یکی از سرویس های پرداختی است که در سایت های فریلنسری مانند یودمی و فریلنسر پشتیبانی می شود که می توانید با فروش دوره یا تدریس یا هر کار مرتبط دیگر درآمد دلاری خود را از طریق پی پال دریافت کنید.

 

نحوه انتقال پول از پی پال به وب مانی | تلماتو |

 

وب مانی چیست ؟

وب مانی یکی دیگر از سرویس های پرداخت معتبر می باشد که می توانید با افتتاح حساب وب مانی بدون نیاز به مستر کارت و ویزا کارت در سریع ترین زمان ممکن پول ارسال و دریافت کنید. مهم ترین عاملی که این سیستم پرداخت بین المللی را محبوب کرده است امنیت در پرداخت می باشد. به صورتی که تراکنش ها در وب مانی امن غیر قابل برگشت و غیر قابلی شناسایی می باشد.

اما نکته اصلی در مورد وب مانی این است که به دلیل قرار داشتن وب مانی در روسیه کاربران ایرانی از بابت احراز هویت مشکلی ندارند و می توانند وریفای حساب وب مانی را با مدارک خودشان انجام دهند و خود این یک مزیت محسوب می شود.

با استفاده از سرویس پرداخت وب مانی می توانید با ارز های پشتیبانی شده در وب مانی خرید های اینترنتی خود را انجام دهید و برای خانواده و دوستانتان پول ارسال کنید.

 

شرایط انتقال پول از پی پال به وب مانی

 

نحوه انتقال پول از پی پال به وب مانی | تلماتو |

 

1. باید حداقل 45 روز از افتتاح حساب پی پال گذشته باشد.

2. حساب وب مانی حداقل باید 7 روز قبل از انجام انتقال باز شده باشد.

3. حساب وب مانی و پی پال به یک نفر تعلق داشته باشد و تایید شود.

4. حساب PayPal باید در WMID در «ثبت نام با سایر سیستم ها» از طریق پاسپورت WebMoney ثبت شود.

 

توجه : WMID همان شناسه کاربری وب مانی می باشد که یک شماره 12 رقمی منحصر به فرد است که آدرس یکی از کاربران در وب مانی می باشد. در این مرحله حتما توجه کنید که هویت ایرانی خود را لو ندهید چون ایران در لیست تحریم وب مانی قرار دارد و در صورت فاش شدن هویتتان احتمال بسته شدن حساب تان وجود دارد.

 

مطالب پیشنهادی : تبدیل دلار پی پال به ریال

 

نحوه انتقال پول از پی پال به وب مانی

پس از رعایت کردن شرط های ذکر شده می توانید درخواست انتقال پول از پی پال به وب مانی را انجام دهید.

 

انتقال پول از پی پال به وب مانی | تلماتو |

 

در صورتی که هنگام ایجاد سفارش خطا دریافت کردید که حساب پی پال با اطلاعات شخصی مالک مطابقت ندارد باید برگردید و پی پال را به وب مانی وصل کنید. برای وصل کردن پی پال به وب مانی لازم است مراحل زیر را طی کنید.

 به بخش WebMoney Passport بروید.

در قسمت control panel گزینه ثبت نام با سیستم های دیگر را انتخاب کنید.

ایمیل پی پال خود را وارد کرده و بر روی save کلیک کنید.

توجه : حتما باید ایمیلی که روی حساب پی پال دارید با ایمیل وب مانی مطابقت داشته باشد. اگر پی پال تان روی ایمیلی است که با ایمیل وب مانی یکسان نیست وارد حساب پی پال خود شوید و ایمیلی که در وب مانی دارید را در حساب پی پال خود نیز اضافه کنید.

پس از وصل کردن حساب پی پال به وب مانی می توانید درخواست خود را ایجاد کنید.

 

انتقال پول از پی پال به وب مانی از طریق تلماتو

 

ارسال پول از پی پال به وب مانی | تلماتو |

 

همانطور که مشاهده کردید فرایند انتقال و ارسال پول از پی پال به وب مانی تقریبا مشکل است. اگر به هر دلیلی نتوانستید این کار را انجام دهید می توانید این کار را به تلماتو بسپارید. برای ارسال پول از پی پال به وب مانی از طریق تلماتو لازم است مراحل زیر را طی کنید تا این کار در اسرع وقت انجام شود.

 

اولین مرحله از انتقال پول از پی پال به وب مانی ثبت نام و احراز هویت در تلماتو می باشد به این منظور از بالای صفحه وب سایت تلماتو بر روی ثبت نام کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنید.

 

در مرحله دوم از انتقال پول از پی پال به وب مانی با تلماتو لازم است دلار پی پال را به حساب تلماتو ارسال کنید و در عوض ریال دریافت کنید.

 

در مرحله سوم با ریال می توانید ارز مورد نظرتان را در تلماتو بخرید تا با همین ارز حساب وب مانی تان شارژ شود.

 

مطالب پیشنهادی : انتقال پول از پی پال به حساب بانکی ایرانی

 

کلام آخر

در این مقاله به نحوه انتقال پول از پی پال به وب مانی پرداخته شد در صورتی که نیاز داشتید پول های خود را از پی پال به وب مانی ارسال کنید تلماتو بهترین راه است چون حساب وب مانی شما را با هر ارزی که بخواهید شارژ می کند.

 

منبع : https://wiki.wmtransfer.com/


سوالات متداول

1.  آیا امکان خرید تتر با پی پال وجود دارد ؟

خرید تتر با پی پال یکی از راه های امن خرید ارز دیجیتال می باشد که می توانید با مراجعه به یک صرافی مانند پکسفول تتر را از طریق پی پال خریداری نمایید.

 

2. مزیت انتقال پول از پی پال به وب مانی با تلماتو چیست ؟

تلماتو ارسال پول از پی پال به وب مانی را با متوسط قیمت انجام می دهد که این خود یک مزیت محسوب می شود.

 


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *