کشورهای تحریم در سایت فریلنسر دات کام | freelancer.com

Untitled-2

فریلنسینگ یک حرفه مبتنی بر قرارداد است که در آن فرد به جای استخدام در یک سازمان، از مهارت ها و تجربه خود برای ارائه خدمات به تعدادی از مشتریان استفاده می کند. این شرکت 4.5 میلیون پروژه انجام شده و نزدیک به 8 میلیون کاربر تایید شده در درون خود جای داده است و در حال حاضر بزرگترین بازار وابسته به بخش خصوصی در جهان است. همچنین امروزه کشورهای تحریم در سایت فریلنسر  بسیار زیاد است که ایران هم جزو همین کشور ها هست.  این وب سایت برای اکثر کشورهای مختلف جهان بدون مشکل و محدودیت قابل دسترس است اما فریلنسرهایی که در داخل ایران زندگی می‌کنند، نمی‌توانند به راحتی در این سایت و دیگر سایت های فریلنسری فعالیت کنند. از این‌رو داشتن اکانت آماده سایت فریلنسر در این سایت می‌تواند تا حدودی آن‌ها را در انجام فعالیت‌های این سیستم یاری کند.

 

خرید اکانت فریلنسر

 

کشورهای تحریم شده در سایت فریلنسر

 کشورهای تحریم در فریلنسر به دلیل قوانین و تحریم های قابل اجرا از انجام تجارت با افراد و نهادهای مستقر در کشورها یا مناطق خاص محدود شده است. کاربران یا شرکت‌های تجاری مستقر در کشورها یا مناطق زیر مجاز به استفاده از وب‌سایت نیستند:

• کوبا

• ایران

• کره شمالی

• سوریه

• کریمه ( منطقه ای در اوکراین )

• جمهوری خلق دونتسک (DNR)

• جمهوری خلق لوهانسک (LNR)

حساب هایی که به دلیل این محدودیت توسط مدیران فریلنسر بسته یا به حالت تعلیق درآمده اند، بازگردانده نخواهند شد.این به معنای این است که کشورهای تحریم در فریلنسر نمی توانند حساب هایشان را بازگردانی کنند.

اقتصاد گیگ آمریکا بیشترین رشد را در سال 2019 تجربه کرد. و درآمد فریلنسرها 78 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت. این مطالعه از داده های بیش از 300000 کارگر آزاد در شبکه Payoneer استفاده می کند. پس از بزرگترین اقتصاد جهان، بریتانیا و برزیل قرار گرفتند که هر کدام در سال گذشته جهشی دردرآمد کارگران گیگ داشته اند که به ترتیب 59 و 48 درصد افزایش یافته است. با این حال، این آسیا بود که بیشترین رشد منطقه ای را با درآمدهای 138 درصدی در چهار کشور ثبت کرد. این اتهام توسط پاکستان رهبری می شد که در سال گذشته شاهد افزایش 47 درصدی درآمد فریلنسرها بود. فیلیپین، هند و بنگلادش به جمع 10 کشور برتر پیوستند.

 

کشور های تحریم در سایت فریلنسر مزایا و معایب فریلنسینگ برای یک فریلنسر / دورکار

 

کشورهای فعال درزمینه فریلنسری 

1. سنگاپور : سنگاپور با امتیاز 7.35 به عنوان بهترین مکان برای مشاغل آزاد در سال 2021 رتبه بندی شد. این تا حد زیادی به دلیل اینترنت سریع و مقرون به صرفه و تعداد زیادی از فضاهای کار مشترک در دسترس بود.

2. نیوزلند : نیوزلند با امتیاز 7.20 دوم شد. هزینه های اینترنت در این کشور بالا است، اما رتبه های قوی در حقوق قانونی، شادی و برابری جنسیتی باعث شده است که رتبه بالایی داشته باشد.

3. اسپانیا : اسپانیا با امتیاز 6.53 در جایگاه سوم قرار گرفت. نقاط قوت اصلی آن هزینه زندگی و برابری جنسیتی بود.

4. استرالیا : اگرچه استرالیا کندترین پهنای باند را در بین 10 کشور برتر دارد، اما در شاخص شکاف جنسیتی و شاخص شادی آن را جبران می کند. این باعث شد که با امتیاز 6.49 در جایگاه چهارم قرار گیرد.

5. دانمارک:  دانمارک دومین کشور از نظر هزینه زندگی در بین 10 کشور برتر جهان است، اما رتبه شادی آن با 7.65 بالاتر از همه کشورهای مورد بررسی قرار گرفته است.مابقی، کشورهای تحریم در فریلنسر هستند و یا تمایلی به فعالیت ندارند.

 

مشاغل مهم فریلنسری و کشور های تحریم در سایت فریلنسر | کشورهای تحریم در سایت فریلنسر |
کشورهای تحریم در سایت فریلنسر

 

 نحوه وریفای سایت فریلنسر در کشور های تحریم

در صورتی که جزو کشورهای تحریم در سایت فریلنسر می باشید و فریلنسر اجازه فعالیت به شما را نمی دهد. تیم تلماتو قادر به این است که برای شما احراز هویت کشورهای فعال در این سایت را انجام دهد تا شما بتوانید به راحتی از این سایت ولی با هویت افرار ساکن در کشورهای فعال در فریلنسر استفاده کنید اگر مایل به فعالیت در این سایت هستید در صورت نیاز به کمک و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.


خدمات دیگر سایت تلماتو 


 

دیدگاه (2)

  • علی 2023-06-08 پاسخ

    چیزی از شما نخواسته ؟

  • سعید نظری 2022-08-28 پاسخ

    باسلام
    من حس میکردم آی پیم ثابته ولی هر دفعه که وارد میشدم آی پیم تغییر میکرد الانم اکانتم مسدود شده چیکارکنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *