رفع لیمیت اکانت پی پال

لیمیت شدن حساب پی پال | لیمیت حساب پی پال | رفع لیمیت اکانت پی پال | تلماتو |

لیمیت شدن اکانت پی پال همان محدود شدن حساب paypal می باشد که به دلایل مختلفی این مشکل ممکن است برای شما پیش بیاید. زمانی که حساب پی پال لیمیت می شود شما توانایی ارسال ، دریافت و برداشت پول را از اکانت آماده پی پال تان نخواهید داشت. در این مقاله به دلایل لیمیت شدن حساب پی پال ، نحوه رفع لیمیت حساب پی پال و هم چنین به نحوه برداشت از حساب محدود شده پی پال و نقد کردن پول از حساب پی پال  خواهیم پرداخت. با تلماتو همراه باشید.

 

چگونه لیمیت شدن حساب پی پال را تشخیص دهیم ؟

شاید برای شما هم سوال باشد که از کجا بفهمیم حساب پی پال لیمیت شده است یا نه ؟ این کار خیلی ساده است اگر حساب تان لیمیت شده باشد یک ایمیل از پی پال دریافت خواهید کرد که دلیل محدودیت اکانت پی پال را برای شما توضیح می دهد. برای رفع لیمیت می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و به قسمت Resolution Center بروید. برای اطلاعات بیشتر می توانید روی زنگوله بالای داشبورد کلیک کنید. این قسمت به شما نشان می دهد که چه کار کنید حساب پی پال تان رفع لیمیت شود.

با محدود شدن حساب پی پال شما نخواهید توانست هیچ کاری با اکانت پی پال تان انجام دهید مانند شارژ حساب پی پال پس بهتر است هر چه سریع تر به رفع لیمیت حساب پی پال اقدام کنید.

 

چه دلایلی باعث لیمیت شدن حساب پی پال می شود ؟

لیمیت شدن حساب پی پال همانطور که پیش از این نیز اشاره شد ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد و همیشه به این معنی نیست که شما فعالیت غیر عادی یا غیر قانونی انجام داده اید بلکه ممکن است به دلایلی حساب را محدود کند تا یک سری تراکنش ها یا اطلاعات را چک کند در ادامه به تعدادی از دلایل که ممکن است حساب پی پال تان محدود یا بلوکه شود آورده شده است و راه های رفع لیمیت حساب پی پال نیز بیان شده است.

 

لیمیت شدن حساب پی پال | لیمیت حساب پی پال | رفع لیمیت اکانت پی پال | تلماتو |

 

فعالیت های مشکوک حساب

اگر پی پال متوجه شود که حساب تان هک شده است یا بدون اطلاع تان در دست شخص دیگری است حساب شما را مسدود یا لیمیت خواهد کرد.

 

لو رفتن IP ایران

در صورتی که از VPS یا VPN آی پی ثابت استفاده نکنید موقعیت مکانی شما دائما تغییر خواهد کرد و این بدین معناست که حساب شما هک شده و در دست شخص دیگری است و حساب پی پالتان لیمیت خواهد شد.

 

استفاده شخص دیگری از کارتی که به پی پال وصل کرده اید

اگر بانک صادر کننده کارت بدهی یا اعتباری به پی پال اطلاع دهد که شخص دیگری بدون اجازه شما از کارت تان استفاده می کند ممکن است حساب پی پال تان بلوکه شود.

 

رعایت نکردن قوانین پی پال

اگر از قوانین امنیتی پی پال پیروی نکنید مثلا خرید و فروش داروهای تجویزی یا اسلحه را با پی پال انجام دهید حساب پی پالتان لیمیت خواهد شد. پس بهتر است که از پی پال برای خرید و فروش این اقلام استفاده نکنید که از محدود شدن حساب پی پال جلوگیری کنید و نیازی به رفع لیمیت حساب پی پال نباشد.

 

تغییرات ناگهانی در فروش

اگر شما محصول جدیدی ارائه کرده باشید مانند فروش جواهرات پولی که به حساب شما وارد می شود مبلغ بزرگی است و هم چنین چون محصول تازه وارد بازار شده است ممکن است افراد زیادی تمایل به خرید محصول داشته باشند در چنین موقعیتی ورودی حساب تان زیاد خواهد بود و تعداد تراکنش ها افزایش پیدا می کند. پی پال در این زمان ها حساب شما را محدود لیمیت می کند تا تراکنش ها را بررسی کنید. در چنین موقعیتی نیز شما باید به رفع لیمیت حساب پی پال اقدام کنید.

 

سفر به خارج از کشور

سفر به خارج از کشور نیز ممکن است باعث مسدود شدن حساب پی پال شود برای این که از این کار جلوگیری کنید قبل از سفر وارد حساب پی پال خود شوید و یک پروفایل سفر ایجاد کنید و اطلاعات سفر مانند تاریخ و مکان سفر را وارد نمایید. علاوه بر این اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آدرس ایمیل تان را نیز در پروفایل سفرتان وارد کنید چون ممکن است پی پال در طی سفر با شما تماس بگیرد.

دلایل دیگری نیز ممکن است باعث لیمیت شدن حساب پی پال شود مانند داشتن دو حساب در پی پال با اطلاعات یکسان ، دریافت پول از حسابی که وریفای نشده است ، معامله با حساب هایی که پی پال آن ها را مشکوک شناسایی می کند.

 

مطالب پیشنهادی : خرید بیت کوین با پی پال

 

آموزش رفع لیمیت حساب پی پال + چگونه لیمیت حساب پی پال را رفع کنیم ؟

لیمیت شدن حساب پی پال | لیمیت حساب پی پال | رفع لیمیت اکانت پی پال | تلماتو | برداشت از حساب محدود شده پی پال

رفع کردن محدودیت حساب پی پال کار خیلی ساده ای است فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید.

1. وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش Resolution Center بروید.
2. در این بخش تمامی مدارکی که برای رفع لیمیت حساب پی پال تان لازم است آورده شده است.
3. در صورتی که پیش از این در پی پال احراز هویت نکرده اید حساب خود را تایید کنید.
4. تمامی مدارکی که پی پال برای رفع مسدودیت حساب پی پال می خواهد را ارائه دهید و منتظر تماس پشتیبانی بمانید.

مدارکی که ممکن است پی پال برای رفع مسدودیت حساب شما بخواهد :

کارت شناسایی ، پاسپورت ، گواهینامه رانندگی ، کارت شناسایی عکس دار دیگر که توسط یک ارگان دولتی صادر شده است. در نظر داشته باشید که پی پال بر اساس دلیل محدود و لیمیت شدن حساب پی پال مدارک را دریافت می کند و بسته به موضوع مسدود شدن اکانت پی پال ممکن است مدارک مختلفی از شما درخواست شود.

توجه : در صورتی که خودتان نمی توانید لمیت حساب پی پال را رفع کنید تیم توانمند تلماتو با متد خاصی می تواند حساب شما را تایید کرده و مسدودیت یا محدودیت حساب شما را رفع کند.

 

راه های جلوگیری از لیمیت شدن اکانت پی پال

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید هنگام انجام معاملات یا ارسال پول از محدود شدن حساب پی پال جلوگیری کنید.

1. کاهش تعداد بازپرداخت ها

زمانی که مشکلی در فروش وجود داشته باشد و شما دائما نیاز باشد که پول را بازپرداخت کنید ممکن است پی پال برای بررسی دلیل بازپرداخت مدتی حساب شما را محدود کند. در چنین مواقعی قبل از فروش کالا حتما به نکات حفاظت از مشتری پی پال توجه کنید. برای مثال اگر محصول را به آدرس موجود در صفحه جزئیات تراکنش ارسال کنید یا مناسب بودن کالا از نظر فروش توجه کنید نیازی نیست که محصول را مجددا پس بگیرید و بازپرداخت انجام دهید.

 

2. از معاملات مشکوک خودداری کنید

از خرید و فروش مواد مخدر اقلام غیر قانونی مانند سلاح که در لیست موارد ممنوعه پی پال آورده شده است پیشگیری کنید.

 

جلوگیری از لیمیت شدن اکانت پی پال | لیمیت شدن حساب پی پال | لیمیت حساب پی پال | رفع لیمیت اکانت پی پال | تلماتو | بلوکه شدن حساب پی پال
بلوکه شدن حساب پی پال

 

3. ارسال نکردن پول به حساب شخص دیگر

هنگام ارسال پول فقط پول را به صاحب حساب ارسال کنید. حتی اگر شما بخواهند که پول را به حساب دیگری ارسال کنید.

 

4. با حساب های وریفای نشده معامله نکنید

ممکن است حساب پی پال برخی از افراد مدتی استفاده نشده باشد یا پس از افتتاح حساب پی پال احراز هویت نکرده باشند به همین دلیل در صورتی که شما به حساب شان پول ارسال یا دریافت کنید ممکن است پی پال مدتی برای این که حساب را چک کند اکانت شما را محدود کند و نیاز داشته باشید که از طریق تلماتو لیمیت و محدودیت حساب پی پال را رفع کنید.

 

5. حداقل و حداکثر مقدار پرداخت در پی پال را رعایت کنید

حتما سعی کنید روزانه مبلغ کمی را از طریق پی پال ارسال و دریافت کنید تا پی پال به حساب تان مشکوک نشود. حداکثر مقداری که می توانید با افتتاح حساب پی پال ارسال کنید 4000 دلار می باشد اما اگر حساب خود را وریفای کنید این مبلغ به 60000 دلار ( 10000 دلار در هر تراکنش ) ارتقا پیدا می کند. هم چنین اگر حساب پرسونال پی پال دارید ماهانه می توانید 90 تراکنش و 8000 دلار پول ارسال و دریافت کنید. اما در حساب تجاری یا بیزینس پی پال می توانید 500 تراکنش و بیش از 20000 دلار پول ارسال کنید. بنابراین بهتر است تعداد تراکنش های روزانه و مقدار پولی که روزانه ارسال و دریافت می کنیم را بررسی کنیم که از حد مجاز خارج نشود.

 

مطالب پیشنهادی : ارسال پول از پی پال به حساب بانکی ایرانی

 

پی پال چقدر طول می کشد محدودیت و لیمیت حساب پی پال را رفع کند ؟

شاید برای شما هم سوال باشد که رفع لیمیت حساب پی پال چقدر طول می کشد ؟ این یک سوال کلی است و در جواب باید گفت که مدت زمانی که طول می کشد تا لیمیت اکانت پی پال برداشته شود بستگی به دلیلی دارد که حساب تان محدود شده است. تلماتو توصیه می کند خیلی سریع وارد اکانت پی پالتان شوید و مدارک خواسته شده را ارسال کنید. پس از ارسال مدارک پی پال پس از چند روز با شما تماس می گیرد تا کارهایی که لازم است انجام دهید را به شما اطلاع دهد.

 

لیمیت شدن حساب پی پال | لیمیت حساب پی پال | رفع لیمیت اکانت پی پال | تلماتو |

 

رفع نشدن مشکل محدودیت پی پال 

اگر مدارکی که پی پال برای رفع لیمیت حساب پی پال از شما خواسته است را ارسال کرده اید اما هنوز جوابی دریافت نکرده اید ایمیل و پوشه اسپم ایمیلتان را چک کنید. اما اگر ایمیلی دریافت نکردید سه روز کاری منتظر بمانید در صورتی که دوباره خبری نشد می توانید با پشتیبانی پی پال مکاتبه کرده و مشکل خود را بیان کنید.

 

برداشت از حساب محدود شده پی پال

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد محدود شدن حساب پی پال باعث می شود که شما نتوانید از حساب تان پول برداشت کنید. به همین دلیل بهتر است در سریع ترین زمان ممکن به رفع مسدودیت و لیمیت شدن اکانت پی پال اقدام کنید. در صورتی که نتوانستید لیمیت پی پال را رفع کرده و حساب پی پال خود را باز کنید می توانید این کار را به تلماتو بسپارید. تلماتو با داشتن بیش از 5 سال سابقه در زمینه خدمات ارزی خدمات شایانی را به کاربران خود ارائه می دهد و تا به حال به خوبی توانسته است گره از کار افراد باز کند. برای رفع لیمیت حساب پی پال تان فقط کافیست با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

نقد کردن موجودی حساب پی پال دارای محدودیت

اگر حساب پی پال دارید احتمالا دغدغه نقد کردن ارز های پی پال را در حالت عادی خواهید داشت چه برسد به این که حسابتان نیز مسدود شده باشد. در صورتی که قصد دارید لیمیت حساب پی پال را رفع کرده و حساب پی پال خود را باز کنید و به دنبال آن ارز های خود را برداشته و نقد کنید می توانید برای این کار از تلماتو کمک بگیرید. فقط کافیست با پشتیبانی تیم تلماتو تماس بگیرید و رفع لیمیت حساب پی پال خود را بخواهید.

 

کلام آخر

در این مقاله به دلایل لیمیت و محدود شدن حساب پی پال و نحوه رفع مسدودیت حساب پی پال پرداختیم همانطور که گفته شد برای فعالیت در پی پال حتما حساب خود را وریفای کنید و از انجام کارهایی که باعث لیمیت شدن حساب پی پال می شود پیشگیری کنید. در صورتی که حساب تان لیمیت شده است تلماتو خدمات زیر را برای شما ارائه می دهد : رفع لیمیت حساب پی پال ، وریفای حساب پی پال با ارائه اکانت وریفای شده پی پال ، برداشت از حساب پی پال لیمیت شده و نقد موجودی.

 

منبع : https://www.paypal.com/us/brc/article/understanding-account-limitations


سوالات متداول

1. چند روز حدودا طول می کشد که پی پال مدارک رفع لیمیت را تایید کند ؟

حدودا پنج روز طول می کشد و البته زمان دقیق بستگی به موضوع لیمیت شدن اکانت پی پال دارد.

 

2. من یک ایمیل از پی پال دریافت کردم که می گفت حساب شما لیمیت شده است اما در اکانت پی پال در قسمت Resolution Center خبری نبود چه کاری باید کرد ؟

اگر ایمیل دریافت کردید اما حساب پی پالتان لیمیت نشده است شما یک ایمیل فیک دریافت کرده اید و نیازی به رفع لیمیت و محدودیت حساب پی پال نمی باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است ایمیل را به پی پال را آدرس phishing@paypal.com ارسال کنید.

پس از ارسال ایمیل به پی پال ، ایمیل فیک را از Inbox ایمیل تان پاک کرده و اگر روی لینک کلیک کرده اید سریعا رمز عبور اکانت Paypal را تغییر دهید.

 


مطالب مرتبط تلماتو 

مطالب پبشنهادی


 

دیدگاه (2)

  • نیما مشایخ 2023-12-12 پاسخ

    سلام اکانت من لیمیت شده اگه اطلاعات حسابمو بدم لیمیت پی پال رو رفع می کنید ؟

    • nikfal 2023-12-14 پاسخ

      بله رفع لیمیت اکانت تون در سریع ترین زمان انجام میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *