آموزش روش ساخت اکانت ChatGPT| OpenAI

آموزش ساخت اکانت اپن ای آی

فهرست مطالب

در سال 2015 ایلان ماسک با تعدادی دیگر، سازمانی به اسم OpenAI تاسیس کرده اند که توانست تجارتی با عنوان هوش مصنوعی ایجاد کند. شهرت اصلی OpenAI برای راه اندازی هوش مصنوعی ChatGPT است. اکانت chatgpt چت جی پی تی پرکاربردترین مزیت اوپن ای آی است که توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است. شما بدون نیاز به پرداخت دلاری و هزینه های بالا با خرید اکانت chatgpt  و خرید شماره مجازی chatgpt از تلماتو می توانید به جدیدترین تکنولوژی جهان دست پیدا کنید . با روش ساخت حساب کاربری openai و خرید اکانت chatgpt plus از مزیت های این فن آوری جدید بهره مند شوید.

 

openai چیست؟

اوپن ای آی سرویس پیشرفته هوش مصنوعی است که در واقع دنیای هوش مصنوعی را در چندسال اخیر وارد فاز جدیدی کرده است . با هوش مصنوعی می توانید توانایی کدزنی ، داستان پردازی ، انیمیشن سازی و اصلاحات گرامی و متون انگلیسی را به راحتی انجام دهید. Openai برای برنامه نویسان و نویسندگان و کسایی که کارهای هنری انجام می دهند راهنمایی خیلی خوبی است. با روش ساخت اکانت openai می توانید به ارتقا کار خودتان کمک نمایید و در وقت انرژیتان صرفه جویی کنید . بهترین راه برای استفاده از اپن ای آی خرید اکانتchatgpt است . برای دسترسی و ساخت اکانت شما نیاز به خرید شماره مجازی chatgpt  نیز خواهید شد . تلماتو این نیاز برای برای شما برطرف کرده است.

 

 

خرید اکانت وریفای شده openai

 

معرفی ChatGPT

چت جی پی تی توسط کمپانی openai توسعه یافته است و از موضوعات بروز دنیای هوش مصنوعی می باشد. با ربات هوشمند chatgpt می توانید به جوات سوالاتتان در زمینه تاریخ ، ادبیات و فیزیک و ریاضی برسید و همچنین مسائل پیچیده همچون تولید محتوا ، ایمیل مارکتینگ برایتان حل کند. چت بات‌ها ، ورودی هوش مصنوعی را از کاربر گرفته  و در مرحله بعد open ai آن‌ها را از طریق هوش مصنوعی تبدیل به خروجی مد نظر کاربر می‌کند. با خرید اکانت ChatGPT Plus چت جی پی تی و می توانید از فعالیت های بسیار موفق شرکت OpenAI در زمینه دنیای دیجیتال بهرمند شوید .

 

خرید اکانت chaygpt

 

مراحل آموزش روش ساخت حساب کاربری OpenAI و ChatGPT

ورود به سایت اپن ای آی با آی پی ایران و  ساخت حساب کاربری OpenAI به دلیل تجریم ها امکان پذیر نمی باشد. بنابراین باید از فیلترشکن استفاده کنید و چون به دلیل تغییر مداوم VPNها و عوض شدن آی پی بهتر است و توصیه می شود برای استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT از آی پی ثابت (VPS) استفاده نمایید.

برای اینکه بتوانیم از چت جی پی تی استفاده کنیم باید یک حساب کاربری داشته باشیم و برای این منظور به ایمیل معتبر و شماره تلفن نیاز خواهیم داشت. به دلیل تحریم های موجود ما نمی توانیم از شماره تلفن های ایران استفاده کنیم و لازم خواهد شد تا خرید شماره مجازی انجام دهیم . برای تهیه شماره مجازی می توانید با تلماتو در تماس باشید. با خرید شماره مجازی کد ارسالی برای فعالسازی اکانتتان را کارشناسان تلماتو با شما تماس گرفته و آن را اطلاع خواهند داد.

در این آموزش مراحل ایجاد یک حساب کاربری OpenAI را آموزش خواهید دید. ایجاد حساب OpenAI اولین قدم برای شروع استفاده از هر یک از محصولات ارائه شده از جمله ChatGPT، DALL.E و موارد دیگر است. ایجاد حساب OpenAI  فرآیندی بسیار ساده است که شامل چند مرحله می باشد. مراحل ایجاد اکانت OpenAI به شرح زیر می باشد :

وارد مرورگر خود شوید و به وب سایت OpenAI بروید . روی دکمه ” sign up” واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و یااینکه به آدرس اینترنتی محصول مانند ChatGPT بروید، شما را به صفحه ورود و ثبت نام هدایت خواهد کرد.

 

ساخت حساب اپن ای آی

 

برای ثبت نام بر روی دکمه sign up کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که تأیید تلفن برای ثبت نام حساب OpenAI مورد نیاز است. آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه Continue کلیک کنید. یک رمز عبور قوی انتخاب و روی دکمه Continue کلیک کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از حساب Google یا Microsoft خود نیز ثبت نام کنید. برای استفاده از حساب مایکروسافت برای ورود به سیستم، روی دکمه Continue with Microsoft Account کلیک کنید.

 

ایجاد حساب openai

 

 شماره تلفن مجاری خود را اضافه کنید، یک کد OTP دریافت خواهید کرد، کد را وارد کنید و شماره تلفن خود را تأیید کنید. هنگامی که حساب شما تأیید شد، به داشبورد OpenAI وارد خواهید شد ، جایی که می‌توانید محصولات و خدمات OpenAI مانند ChatGPT، DALL.E، Whisper و غیره را ببنید و می توانید پس از ایجاد یک حساب OpenAI از ChatGPT استفاده کنید.

 

ساخت اکانت چت جی پی تی

 

پس از تأیید شماره تلفن، از شما خواسته می شود به چند سؤال پاسخ دهید تا به OpenAI بتوانید برای درک بهتر از شما محصول مورد نظرتان را پیشنهاد بدهد. هنگامی که به سوالات پاسخ دادید، حساب OpenAI شما آماده است.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش زبان در سایت دولینگو با هوش مصنوعی

 

مزایای خرید اکانت ChatGPT

نسخه اولیه چت جی پی تی chatgpt 30 نوامبر 2022 عرضه شد و برای هر تخصصی پاسخ‌های گوناگونی عرضه می کند. با انتشار خبر این تکنولوژی کاربران ایرانی استقبال ویژه ای از این فن آوری جدید داشتند ولی استفاده از اوپن ای آی به دلیل تحریم های موجود با مشکلاتی رو به رو شده اند . از جمله این مشکلات هزینه بالای خدمات دلاری و دیگری دسترسی نداشتن کارت های بانکی ایرانی به خدمات مالی اوپن ای آی است .

بنابراین می توان گفت خرید اکانت وریفای شده openai  و همچنین خرید اکانت chatgpt Plus راه حل این مشکلات است که تلماتو آن را براتان حل کرده است . برای اینکه خودتان بخواهید اکانت ایجاد کنید نیازمند خرید شماره مجازی chatgpt خواهید بود .کاربران با خرید اکانت آماده openai بدون طی کردن مراحل ثبت نام می توانند از اپن ای آی استفاده کنند. شما با خرید اکانت chatgpt Plus می توانید از امکانات و خدماتی همچون ساخت عکس ، کدنویسی .. بهره مند شوید. برای خرید اکانت اپن ای آی و چت جی پی تی با پشتبانی تلماتو تماس بگیرید.

 

دسترسی آسان به OpenAI

کاربرانی که خودشان قصد ساخت اکانت openai  و همچنین اکانت chatgpt دارند نیازمند شماره مجازی خواهند بود . با تلماتو شما علاوه بر اینکه می توانید اکانت اپن ای آی و اکانت چت جی پی تی پلاس را بصورت آماده تهیه کنید  ، با خرید شماره مجازی chatgpt روند ثبت نام تان را تسهیل نمایید . همچنین این را به یاد داشته باشید که باید از IP معتبر استفاده کنید چرا که OpenAI به راحتی IP فیک را شناسایی می کند. با خرید اکانت وریفای شده ChatGPT و OpenAI به صورت آماده از تلماتو دیگر دردسر ثبت نام را نخواهید داشت .

 

استفاده از DALL-E

از سرویس های مورد علاقه کاربران که توسط openai ارائه شده است سرویس DELL_E است . باآموزش روش ساخت حساب کاربری OpenAI و استفاده از این سرویس می توانید طراحی لوگو ، انجام کارهای گرافیکی ، تولید عکس از متن داشته باشید. برای استفاده از DALL-E باید اعتبار خریداری کنید.

 

خرید اکانت chatgpt به تعداد بالا

بعد از ثبت نام در اپن ای آی ، شما 5 دلار اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد . کاربران با این اعتبار رایگانی که در اختیارشان قرار می گیرد دسترسی محدود به openai  خواهید داشت . برای ادامه فعالیت در اپن ای آی باید به صورت دلاری شارژ اکانت اپن ای آی را انجام بدهید . که این کار برای شما به صرفه نخواهد بود. می توانید بجای شارژ اکانت openai  و chatai می توانید چندین اکانت مختلف بسازید و یا از تلماتو تهیه کنید ، تا با اعتبار ریگان اپن ای آی بیشتر استفاده نمایید . تلماتو همچنین این تضمین را به شما می دهید که اکانت های آماده دارای کیفیت بالای هستند و در صورت بروز مشکل اکانت ما را تعویض و یا هزینه را مرجوع خواهد کرد.

 

قیمت مناسب همراه تخفیفات

تلماتو اکانت OpenAI را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت و سریعترین زمان در اختیار کاربران قرار می دهد. با خرید چندین اکانت آماده اپن ای آی می توانید از تخفیفات ویژه تلماتو نیز بهرمند شوید. برای خرید تعداد بالا و استفاده از تخفیفات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید .

 

مزایای خرید اکانت چت جی پی تی

 

آموزش ویدئویی ساخت اکانت OpenAI

 

 

نکات مهم به هنگام استفاده از اکانت ChatGPT

برای استفاده از اکانت وریفای شده OpenAI شما باید IP کشور معتبر استفاده کنید و سعی کنید آی پی کشور معتبر بکار ببرید چرا که اوپن ای آی برای کشور ما محدودیت قرار داده است و اینکه اکانت های عادی اکثرا بخاطر تغیر آی پی چند روز دچار مشکل می شوند ولی دوباره در دسترس قرار میگرند. شما با خرید اکانت chatgpt plus بصورت حرفه ای می توانید به ساخت عکس با  DALLE و یا کد نویسی بپردازید در غیر این صورت می توانید از chatgpt عادی برای حل مشکلات روزمره خود کمک بگیرد . نسخه رایگان chatgpt محدودیت کلمه دارد و بعد از حدود 1000 کلمه دیگر نمی توانید استفاده کنید و نسخه chatgpt plus در حدود 20 دلار قیمت دارد . شما با خرید چندین اکانت وریفای شده openai می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید .

 

مطالب پیشنهادی : ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی Chatgpt

 

کلام آخر

به دلیل تحریم های بین المللی کاربرانی ایرانی برای استفاده از chatgpt دچار محدویت هستند و خدمات openai در ایران قابل دسترس نیست ، به همین دلیل کاربران ایرانی برای استفاده از chatgpt نیازمند ساخت اکانت chatgpt هستند باید از برنامه های تغییر آی پی و خرید شماره مجازی chatgpt استفاده کنند و یا می توانید با تهیه اکانت آماده openai  و اکانت chatgpt از تلماتو به اهداف خود برسید.

منبع:www.testingdocs.com


سوالات متداول

1.چه روش های پرداختی برای OpenAi و ChatGPT Plus پذیرفته می شود؟

بعد از دیدن روش ساخت حساب OpenAI و ایجاد اکانت اپن ای آی کاربران می توانند روش های پرداختی را از تب Billing انتخاب و یا کارت پرداخت اضافه کنند . اپن ای آی از کارت های مسترکارت ، ویزا کارت ، آمریکن اکسپرس ، discover و Diners Club و روش های مشابهی برای پرداخت ChatGPT Plus پذیرفته می شود.

2. چگونه برای ChatGPT بدون کارت اعتباری پرداخت کنیم؟

اگر  اکانت chatgpt خودتان نتوانستید انجام دهید می توانید با خرید اکانت وریفای شده OpenAI از تلماتو از نگران این موضوع راحت شوید. روش ساخت حساب OpenAI

3. آیا PayPal برای پرداخت ChatGPT پذیرفته می شود؟

متأسفانه، نمی توانید از PayPal برای پرداخت هزینه اشتراک خود استفاده کنید.  اپن ای آی اشاره ای نمی کند که آیا قصدی برای اضافه کردن PayPal به روش های پرداخت دارند یا خیر


خدمات مشابه سایت تلماتو

دیدگاه (6)

 • اکبر پاسخ

  سلام
  آیا میشه با هوش مصنوعی پاورپوینت درست کرد؟

  2023-11-13 در 13:59
 • شاکری پاسخ

  سلام تشکر از مطالب خیلی خوبتون
  آیا با هوش مصنوعی میشه زبان انگلیسی یاد گرفت و یا متن انگلیسی که نوشتیم رو ویرایش کنیم؟

  2023-11-13 در 13:58
 • سامی پاسخ

  سلام
  آیا از چت جی پی تی می توان راحت روی گوشی استفاده کرد؟

  2023-11-12 در 12:56
  • mehrabi پاسخ

   سلام
   بله ، اپلیکیشن چت جی پی تی در اپ استور در دسترس است و فعلا در گوگل پلی عرضه نشده است .

   2023-11-14 در 14:22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *