قیمت و هزینه استخراج مقاله از پایان نامه | تعرفه های سفارش و نوشتن | تلماتو

قیمت و تعرفه سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

فهرست مطالب

معمولاً دغدغه بعدی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بعد از فارغ التحصیلی، استخراج مقاله داخلی و خارجی ( isi ) با کیفیت از پایان نامه و رساله خود است و همواره این استرس را با خود همراه دارند؛ که چه تعداد می توانند مقاله از پایان نامه خود استخراج کنند؟ آیا کیفیت مقالات استخراجی آنها چقدر می تواند بالا باشد؟ کارشناسان مجرب گروه مهندسی تلماتو با تجارب بالای خود در زمینه چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی و داخلی، با مطالعه دقیق پایان نامه و رساله دانشجویان، می توانند کمیت و کیفیت مقاله های خروجی از آن را به صورت تضمینی پیش بینی کنند. در این مقاله ابتدا عوامل موثر بر تعرفه ها و هزینه و قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله بیان شده، سپس فرایند سفارش استخراج مقاله از پایان نامه در سایت تلماتو بیان شده است.

[content_link title=”استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن را به تلماتو بسپارید.” icon=”icon-call” link=”https://telmato.ir/contact/” target=”_blank” class=”” download=””]

عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه ( تعرفه ) استخراج و نوشتن مقاله از پایان نامه:

1:  تاثیر ایده و نواوری پایان نامه در استخراج و نوشتن مقاله از آن

گام اول در نوشتن یک پایان نامه خوب، بررسی ایده های خوب است. به این موضوع به اندازه کافی توجه کنید و سعی نمایید در نوشتن پایان نامه، ایده های خلاقانه را پیدا کرده و به صورت نوآورانه برای توسعه آن کار کنید. اگر پایان نامه بر اساس یک ایده جدید و خلاقانه نگاشته شده باشد، نوشتن مقاله از آن به راحی صورت می گیرد و هزینه و قیمت اسخراج آن پایین می آیید. متخصصان مربوطه تلماتو علاقه شدیدی به اینگونه پایان نامه ها دارند، زیرا می توانند به راحتی چند مقاله با کیفیت بالا از این پایان نامه ها استخراج کنند و تعرفه های کمتری برای دانشجویان اعمال می کنند. متخصصان تلماتو می توانند با در نظر گرفتن ابعاد مختلف این نواوری، مقالات بیشتری چاپ کنند که ممکن است این ابعاد از دید دانشجو به دور باشد و تمام مطالب پایان نامه را در یک مقاله بیاورند و متضرر شوند. پس قبل از چاپ مقاله با مشاوران تلماتو تماس حاصل فرمایید، زیرا مشاوره تلماتو به صورت رایگان است.

اما اگر پایان نامه نواوری نداشته باشد، به مراتب نوشتن مقاله از آن سخت تر می شود و ممکن است تعرفه سفارش نوشتن مقاله بالا باشد. اما دلیلی برای نگرانی دانشجو نیست، زیرا متخصصان تلماتو این توانایی را دارند که حتی از پایان نامه هایی که نواوری خاصی در آن نیست نیز مقاله های خوبی بنویسند و در مجله های با کیفیتی چاپ کنند. فقط در این حالت هزینه و قیمت سفارش نوشتن مقاله از پایان نامه کمی بالا می رود. در این وضیعت، متخصصان تلماتو فقط قسمت های خاصی از نتایج پایان نامه را زیر ذره بین میبرندکه کمتر بر روی آنها کار شده و مقاله های اندکی در این رابطه به چاپ رسیده است و هنوز جای مانور زیادی وجود دارد. کارشناسان مجرب تلماتو با بزرگ نمایی آن قسمت ها توانایی این را دارند که مقالات خوبی به چاپ برسانند. اما همانگونه که در جریان هستید این کار زمان و انرژی زیادی می برد و به احتمال زیاد برای دانشجویان قیمت و هزینه نسبتاً بالایی داشته باشد. اما اولویت تلماتو رضایت مالی دانشجویان است و تعرفه های سفارش پایینی دارد.

2: عنوان پایان نامه

داشنجویان کارشناسی ارشد و دکتری در جریان هستند که هر آنچه که در عنوان و پروپوزال خود آورده باشند، مجبور هستند تمام و کمال آن را انجام دهند. این موضوع از یک لحاظ باعث پربار شدن پایان نامه و از طرف دیگر به دلیل کمبود امکانات در ایران، باعث اذیت دانشجو می شود. روشن است که هرچه دامنه عنوان پایان نامه گسترده تر باشد، حجم پایان نامه افزایش می یابد و باعث می شود تعداد مقاله های نوشته شده از پایان نامه افزایش یابد. مقاله ای که نواوری نداشته باشد و تعداد صفحات آنها نیز کم باشد، کارشناسان تلماتو را به زحمت می اندازد و انرژی زیادی را از آنها می گیرد. تعرفه های تلماتو برای سفارش نوشتن مقاله از پایان نامه به ازای هر مقاله حساب می شود و قیمت و هزینه آن به ساختار پایان نامه بستگی دارد.

قیمت و هزینه استخراج مقاله از پایان نامه + ثبت سفارش

3: مرور منابع پایان نامه

همانطور که در مقاله استخراج مقاله از پایان نامه در 8 گام بیان شد، تعداد رفرنس های مقاله همواره کمتر از پایان نامه است. اما اگر دانشجو مرور منابع قوی داشته باشد و منابع آن نیز جامع باشد، احتمال استخراج مقاله مروری از اینگونه پایان نامه ها افزایش می یابد. همواره نوشتن مقاله مرروی به مراتب از سخت تر از مقاله هایی است که دارای نواوری هستند. هزینه و قیمت استخراج مقالات مروری با دیگر مقالات متفاوت است. زیرا مقاله های مروری معمولا به سختی چاپ می شوند و همچنین تعداد مجله هایی که مقالات مروری را می پذیرند، خیلی کمتر از مقاله های اصلی هستند. درثانی مفهموم کلی مقاله مروری این است که دانشجو در این زمینه دست کم توانسته باشد چندتایی مقاله چاپ کرده باشد و یا به عبارتی در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشد. جهت آگاهی از هزینه و قیمت تعرقه های سفارش مقاله های مروری، با کارشناسان تلماتو تماس حاصل فرمایید.

4: مواد و روش های پایان نامه

برخلاف باور عموم، فصل مواد و روش ها بیشترین تاثیر را بر تعداد مقاله های استخراج شده از پایان نامه دارد. کارشناسان ماهر تلماتو معمولا با مانور دادن بر روی این فصل، با کمترین قیمت و هزینه، مقاله های بیشتری را از یک پایان نامه عادی استخراج می کنند. اگر دانشجو از ابزارها و روش های مختلقی برای رسیدن  اهداف پایان نامه خود استفاده کند، باعث می شود دست کارشناسان تلماتو باز باشد و بتوانند مقالات بیشتری را استخراج کند. به ازای هر روش یا ابزار مورد استفاده می توان یک مقاله با کیفیت استخراج کرد.  قیمت و هزینه سفارش اینگونه مقالات در تلماتو نیز مشابه موارد قبلی است و به ابزارهای و روش های مورد استفاده بستگی دارد. در پایان نامه هایی که تنها از یک روش برای نوشتن داده ها استفاده شده است، کار را برای کارشناسان تلماتو کمی سخت می کند. در این حالت آنها باید تمرکز خود را بر روی بحث و نتایج بگذارند و از فصل مواد و روش ها به منظور استخراج مقاله بیشتر چشم پوشی کنند. برای براورد قیمت و هزینه تعرفه های سفارش نوشتن مقاله از پایان نامه با کارشناسان ما تماس بگیرید و هیچ نگرانی به خود راه ندهید. کارشناسان مجرب تلماتو به دلیل سابقه طولانی خود در استخراج مقاله از پایان نامه، می توانند مشاور خوبی برای شما باشند.

5: نتایج و بحث پایان نامه

نتایج تحقیق  و تلاش شبانه روزی دانشجو در این فصل بیان می شود. حتی داوران پایان نامه نیز، معمولا بیشتر تمرکز خود را بر این فصل دارند. اما به جد می توان گفت تنها کسی که به طور کامل بر این فصل و نتایج آن تسلط دارد، خود دانشجو می باشد؛ حتی استاد راهنما نیز به صورت عمیق از این فصل سردر نمی آورد و فقط به صورت سطحی آن را متوجه می شود. شیوه کار کارشناسان تلماتو اینگونه است که آنها نتیجه گیری های شده در این فصل را به چند قسمت تقسیم می کنند و با بزرگ نمایی و پر و بال دادن دادن به هر قسمت، مقاله از آن استخراج می کنند. معمولا توضییحاتی که برای هر قسمت توسط کارشناسان نوشته می شود، خیلی بیشتر و ریزتر از آن چیزی است که دانشجو در پایان نامه خود بیان کرده است. پس این خیال را از ذهنتان خارج کنید که کارشناسان تلماتو فقط نقش کپی و پیست را انجام می دهند؛ زیرا نگارش پایان نامه با مقاله خیلی با هم تفاوت دارند و به این آسانی نمی توان مقاله خوبی را از یک پایان نامه معمولی نوشت. هرچه نتیجه گیری پایان نامه بیشتر باشد، مسلماً کارشناسان می توانند مقاله های بیشتری از پایان نامه شما مستخرج کنند.

قیمت استخراج مقاله از پایان نامه | هزینه و تعرفه سفارش | تلماتو

در این مقاله قیمت استخراج مقاله از پایان نامه | هزینه و تعرفه سفارش نوشتن آن به طور کامل تشریح شد.

همانطور که به طور کامل توضییح داده شد، نمی توان قیمت یا هزینه ثابتی برای استخراج مقاله از پایان نامه ارایه داد و یا تعرفه ثابتی را برای سفارش نوشتن مقاله از پایان نامه پیشنهاد داد. قیمت و هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه به کیفیت و کمیت نگارش پایان نامه دانشجو بستگی دارد. برای براورد هزینه و قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه کافیست یا تلماتو تماس بگیرید و یا به صورت مستقیم ثبت سفارش نمایید. کارشناسان تلماتو به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان، پایان نامه دانشجو را بررسی کرده و تعداد، کیفیت مقالات خروجی و هزینه استخراج را اعلام خواهند کرد تا اگر دانشجو موافق بود، قراردادی بین تلماتو و دانشجو بسته شود؛ در غیر این صورت این کمترین خدمتی است که تلماتو می تواند به جامعه دانشجویی داشته باشد.

قیمت و هزینه استخراج مقاله از پایان نامه تعرفه های سفارش و نوشتن تلماتو

[idea background color=””] ویرایش فرمت پایان نامه های خود و نوشتن مقاله از آن را به تلماتو بسپارید[/idea]

دیدگاه (4)

 • امیر حسین پاسخ

  سلام و عرض ادب
  من پایان نامه ام رو تموم کردم و حالا می خوام یک مقاله isi ازش استخراج کنم و برای ژورنال معتبر هم میخوام و اینکه آیا خودتون تا مرحله چاپ همراهی میکنید و یا اینکه نه چطوریاست ؟

  2020-11-04 در 18:28
  • telmato پاسخ

   سلام امیرحسین جان
   تمام مراحل استخراج مقاله علمی-پژوهشی و یا isi از پایان نامه شما و انجام داوری و چاپ توسط گروه ما صورت می گیرد. زمان انجام چاپ مقاله و هزینه آن به رشته و پایان نامه شما بستگی دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیتر در این رابطه با ما تماس حاصل فرمایید.

   2020-11-04 در 23:30
 • علیرضا پاسخ

  سلام و عرض ادب
  برای مشاوره با کدوم شماره تماس بگیریم ؟

  2020-03-04 در 15:23
  • telmato پاسخ

   در قسمت تماس با ما و بالای سایت شماره های تماس موجود می باشد، می توانید جهت مشاوره تماس بگیرید

   2020-03-05 در 20:25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *