مبانی تبدیل پایان نامه و رساله دکترا به مقالات ژورنالی معتبر | دکتری یا phd

استخراج و تبدیل پایان نامه و رساله دکترا یا دکتری به مقاله

فهرست مطالب

مبانی تبدیل پایان نامه و رساله دکترا به مقاله ژورنالی معتبر چیست ؟  و آیا ژورنال ها به این موارد اشکال نمی گیرند؟ دکتری

 

استخراج مقاله از رساله یا پایان نامه دکترا دکتری تبدیل

برای محققان جوان ، فشار برای انتشار مقالت معتبر بسیار زیاد است. برای کسب اعتبار در جامعه علمی ، لازم است محققان و دانشجویان دکترا حداقل چند مقاله به نام خود داشته باشند.  بیشتر دانشمندان و دانشجویان جدید نوشتن مقالاتی را برای چاپ ترسناک می دانند و اغلب سعی می کنند حتی برای طرح یک سوال نیز تحقیق لازم را انجام دهند. و جای هیچ اشتباهی در کار نباشد.

یک راه خوب برای شروع انتشار مقالات بلافاصله پس از دکترای شما ، مرور مجدد مطالبی است که در طول تحصیلات دکترا جمع آوری کرده اید. برخلاف پایان نامه کارشناسی ارشد ، پایان نامه یا رساله دکتری شامل تحقیقات اصلی است. بیشتر دانشجویان دکترا ماه ها در جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و نوشتن پایان نامه خود سرمایه گذاری می کنند. سوال اینجاست که چرا از همه این مطالب استفاده بهینه نمی کنید و پایان نامه خود را به یک یا چند مقاله ژورنالی تبدیل نمی کنید؟

مبانی تبدیل پایان نامه و رساله دکترا به مقاله ژورنالی معتبر چیست ؟ و چه مواردی را باید در نظر گرفت | سفارش استخراج مقاله از رساله دکتری + قیمت ؟

معمولاً دغدغه بعدی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بعد از فارغ التحصیلی، استخراج مقاله داخلی و خارجی ( isi ) با کیفیت از پایان نامه و رساله خود است و همواره این استرس را با خود همراه دارند؛ که چه تعداد می توانند مقاله از پایان نامه خود استخراج کنند؟ آیا کیفیت مقالات استخراجی آنها چقدر می تواند بالا باشد؟ کارشناسان مجرب گروه مهندسی تلماتو با تجارب بالای خود در زمینه چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی و داخلی، با مطالعه دقیق پایان نامه و رساله دانشجویان، می توانند کمیت و کیفیت مقاله های خروجی از آن را به صورت تضمینی پیش بینی کنند. برای براورد قیمت و هزینه سفارش مقاله از پایان نامه با کارشناسان ما تماس بگیرید

چرا باید مقاله های ژورنالی را از پایان نامه یا رساله خود استخراج کنید؟

مزایای ایجاد مقاله های ژورنالی از پایان نامه شما بسیار زیاد است. این شامل:

1. ارتقا شغلی

انجام تحقیقات اصلی مدت زیادی طول می کشد. تبدیل محتوا از پایان نامه به مقاله ژورنالی نسبتاً سریعتر است و یک افزودنی عالی برای CV شما خواهد بود. علاوه بر این ، شما اغلب می توانید بیش از یک مقاله از پایان نامه دکتری خود استخراج نمایید ، بنابراین تا زمانی که دیگران یک مقاله تحقیقاتی اصلی را منتشر می کنند ، می توانید 2-3 مقاله منتشر کنید.

2. دسترسی گسترده تر

به طور کلی ، پایان نامه ها به طور داخلی در دانشگاه ها پخش می شوند و خوانندگان زیادی ندارند. با این حال ، نشریات مجله گستردگی بیشتری تری دارند و به شما امکان می دهند در زمینه فعالیت خود کمک بیشتری به جامعه بشری کنید. و همچنین از اعتبار انتشار مقالات خود در مجلات و ژورنال های معتبر بهره مند شوید. تبدیل پایان نامه و رساله دکتری دکترا به مقاله یا مقالات ژورنالی معتبر

3. رضایت شخصی تبدیل پایان نامه و رساله دکتری دکترا به مقاله یا مقالات ژورنالی معتبر

کار و زحمتی که شما برای تهیه و تدوین تحقیقات و پایان نامه خود انجام داده اید بسیار ارزشمند است. و اگر بتوانید خواننده و شناخت گسترده ای را که شایسته آن است ، ایجاد کنید رضایت بی نظیری به شما می دهد. و افراد بیشتری از نتایج تحقیقات شما بهره مند می شوند. در غیر اینصورت چه ارزشی دارد ؟

مبانی تبدیل پایان نامه و رساله دکترا به مقاله ژورنالی معتبر چیست ؟ و چه مواردی را باید در نظر گرفت | سفارش استخراج مقاله از رساله دکتری + قیمت ؟

0939278982209036301645

آیا مورد پذیرش ژورنال هاست؟

برخی از نویسندگان نگران هستند که ژورنال ها ممکن است محتوایی را که قبلاً به عنوان پایان نامه یا رساله منتشر شده است نپذیرند ، یا اینکه ارسال چنین مقالاتی به یک ژورنال ممکن است خود دزدی ادبی یا ارسال کپی تلقی شود و یا منجر به ایجاد حق چاپ شود. گرچه این موضوع خاص و موردی است ، اما به طور کلی مجلات مخالف انتشار مقالاتی نیستند که به عنوان پایان نامه در جای دیگری منتشر شده اند. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد.

1. پایان نامه ها انتشارات رسمی نیستند

دلیل اصلی پذیرش بیشتر ویراستاران از چنین مقالاتی این است که اکثر مجلات پایان نامه ها یا رساله ها و تز های دکتری را به عنوان انتشارات رسمی در نظر نمی گیرند. دلیل این امر این است که رساله ها یا پایان نامه ها به طور سنتی توسط مطبوعات دانشگاه منتشر می شود و چند نسخه برای تیراژ داخلی چاپ می شود. از آنجا که این موارد به طور گسترده منتشر نمی شوند ، انتشار مقاله ژورنالی روش خوبی برای در دسترس قرار دادن تحقیقات در جامعه علمی است.

با این حال ، موارد استثنایی وجود دارد که پایان نامه توسط ناشر دانشگاهی منتشر و به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد. برخی از ژورنال ها ممکن است در این مورد مشکلی داشته باشند. اگر مقاله شما بر اساس تز شما است باید همیشه سردبیر ژورنال را مطلع کرده و ، آن را در مقاله خود ذکر کنید. شفافیت شما را از خطر انجام ناخواسته کاری که اخلاقی نیست پاک می کند.

2. کپی رایت مشکلی ندارد

ثانیا ، برخلاف مقالات ژورنالی که نویسندگان را ملزم به انتقال حق چاپ به ژورنال قبل از انتشار می کنند ، کپی رایت یک پایان نامه معمولاً با نویسنده باقی می ماند. بنابراین ، نویسندگان از نظر فنی در استفاده مجدد از مطالب پایان نامه یا رساله آزاد هستند و مسئله نقض حق نسخه برداری منتفی است. البته باید مطمئن شوید که یک صفحه حق چاپ در پایان نامه خود قرار داده اید و حق چاپ خود را ثبت کرده اید. تبدیل پایان نامه و رساله دکتری دکترا به مقاله یا مقالات ژورنالی معتبر

3- می توان از تکثیر و خود دزدی ادبی جلوگیری کرد

علاوه بر این ، یک پایان نامه و یک مقاله ژورنالی از نظر رویکرد و قالب کلی کاملاً متفاوت هستند. برای تبدیل پایان نامه / رساله به مقاله ژورنالی ، باید آن را بازنویسی و تصحیح کرد. بیشتر اوقات ، یک مقاله ژورنالی بر اساس یک گزیده یا یک فصل از یک پایان نامه تهیه می شود و گاهی اوقات ، چندین مقاله را می توان بر اساس فصل های مختلف پایان نامه منتشر کرد. مقاله ژورنال در طی بررسی همکار مورد تجدید نظر بیشتری قرار می گیرد ، که آن را با پایان نامه تفاوت اساسی می دهد ، بنابراین مسئله تکثیر را حل می کند. با استناد به رساله / پایان نامه در مقاله ژورنالی و استفاده از نقل قول های بلوکی در هر کجا که مطالب به صورت لفظی کپی شده اند ، می توان از اتهامات خود سرقت ادبی جلوگیری کرد.

تبدیل پایان نامه و رساله دکترا به مقاله یا مقالات ژورنالی معتبر

از همه مهمتر ، شما باید در هنگام ارسال مقاله به سردبیر اطلاع دهید که مقاله شما براساس پایان نامه شماست ، زمان و مکان چاپ آن را ذکر کنید و در صورت لزوم تمایل خود را برای تهیه یک نسخه بیان کنید. صریح و صادق بودن با سردبیر همیشه یک مزیت محسوب می شود زیرا وی سپس می تواند شما را راهنمایی کرده و راههایی را برای جلوگیری از هرگونه خطای اخلاقی که ممکن است از آن بی اطلاع باشید ، پیشنهاد دهد.

تبدیل پایان نامه و رساله دکترا به مقاله یا مقالات ژورنالی معتبر تلماتو

پی اچ دی یا phd ?

پی‌اچ‌دی (به انگلیسی: PhD(مخفف واژهٔ دکترا در فلسفه علم یا Philosophiae Doctor) دورهٔ دکتری در علوم را گویند و در حقیقت «بالاترین درجه علمی» یا مدرک نهایی در علم مورد نظر یا «صاحب فلسفه علمی در دانش موردنظر» می‌باشد. مدرک پی‌اچ‌دی یا دکتری تخصصی بالاترین مدرک آکادمیک و دانشگاهی در جهان است که معمولاً در رشته‌های زیرمجموعه «علوم پایه»، «کشاورزی و منابع طبیعی»، «فنی و مهندسی» و «هنر» و پس از گذراندن مدارج لیسانس (به انگلیسی: BSc) و فوق لیسانس (به انگلیسی: MSc) و یا دکترای حرفه ای در پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و ارائهٔ یک نوآوری در قالب رساله دورهٔ دکتری است.(به همین دلیل به تز پایانی دوره دکتری ، رساله گفته می شود نه پایان نامه)

[divider height=”30″ style=”default” line=”default” color=”blue” themecolor=”0″]

همچنین در صورتی که شما عزیزان جهت انجام امورات مربوط به رساله و پایان نامه خود وقت لازم را ندارید گروه علمی آموزشی تلماتو در جهت راهنمایی و مشاوره و انجام این خدمات در کنار شما عزیزان می باشد. و شما می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

1 دیدگاه

  • erotik izle پاسخ

    سلام ، من بسیار هیجان زده هستم که صفحه وب شما را پیدا کردم ، وقتی شما در گوگل جستجو می کردم ، شما را یافتم. میرلن آرنی کلیلا

    2020-11-12 در 22:46

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *