آموزش ساخت حساب و معرفی کیف پول وب مانی ( WebMoney )

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

فهرست مطالب

به همان اندازه که یک پلتفرم مناسب یا نوع حساب مربوطه، اهمیت زیادی دارد، روش‌های پرداخت در دسترس برای مشتریان و معامله‌گران فارکس نیز دارای اهمیت بسیاری است. روش‌های پرداخت نقش بسیار مهمی دارند و می‌توانند نقل و انتقالات را بسیار آسان‌تر یا دشوارتر کنند. سیستم‌های پرداخت الکترونیکی عمدتاً برای تراکنش‌های فارکس ترجیح داده می‌شوند و کاربران می توانند در سیات های فریلنسری و … آن را به کار بگیرند. سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )  نیز عملکردی همانند سیستم پرداخت پی پال ( PayPal ) دارد با این تفاوت که پی پال برای کاربران ایرانی تحریم می باشد و مانند وریفای بایننس باید به دنبال راه چاره اساسی برای احراز هویت باشید، اما کاربران ایرانی برای وریفای وب مانی با مشکل روبرو نمی شوند و به آسانی می توانید بدون هیچگونه تحریم و فیلتری و با هویت خود در این سیستم پرداخت فعالیت کنید. سیستم های پرداخت به عنوان کیف پول الکترونیکی نیز شناخته می شوند و معمولاً در سطح جهانی عمل می کنند. برای آشنایی بیشتر با کیف پول وب مانی و انواع حساب های وب مانی در ادامه مقاله لطفا همراه تلماتو باشید.

 

معرفی کیف پول وب مانی ( WebMoney )

وب مانی یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است که در سال 1998 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در روسیه قرار دارد. پس از گذشت دهه ها این سیستم روز به روز تکامل یافته و تبدیل به سیسم پرداخت بین المللی شده است که طیف گسترده ای از ویژگی های پرداخت همانند جابجایی و انتقال پول از حساب خود به حساب فردی دیگر جابجا کنند و یا پرداخت های آنلاین را انجام دهند. همچنین، دلیل محبوبیت وب مانی ( WebMoney ) استفاده از آن به عنوان کیف پول الکترونیکی است.

بنا به نوشته سایت وب مانی در حال حاضر، بالغ بر 45 میلیون کاربر فعال دارد.

برای انجام فعالیت های ارزی در این سیستم کاربران به هر تعداد که می خواهند، توانایی ایجاد کیف پول را دارند. کیف پول هایی که متعلق به یک کاربر هستند، به راحتی در یک  Keeper ( حساب آنلاین ) ذخیره می شوند. کاربران برای آغاز و ادامه فعالیت در وب مانی ( WebMoney )  باید اطلاعات شخصی ارائه دهند.

کیف پول وب مانی ( WebMoney )

مزایای کیف پول الکترونیکی در وب مانی ( WebMoney )

انتقال سریع پول یا به عبارت دقیق تر انتقال فوری ارز یکی از مزایای وب مانی است. سپرده ها و برداشت ها به راحتی منتقل می شود و پول به سرعت به حساب شما می رسد. از شش ارز از جمله یورو، دلار، روبل بلاروس، و … پشتیبانی می‌کنند.

همچنین کاربران از حفاظت و حریم خصوصی بیشتری برخوردار هستند که به موجب آن مجبور نیستند اطلاعات کارت اعتباری را به کارگزار خود بدهند.

اگر از WebMoney به عنوان کیف پول الکترونیکی فارکس خود استفاده می کنید، قرار نیست به کارت اعتباری شما متصل شود، بلکه به عنوان یک روش مستقل عمل می کند. هزینه ها با WebMoney به حداقل می رسد. علاوه بر این، برخی از کارگزاران این هزینه ها را برای مشتریان خود پوشش می دهند. از آنجایی که وب مانی برای بازار روسیه طراحی شده است، هنوز یکی از راحت ترین روش های پرداخت در اروپای شرقی و روسیه است. کارگزاران خارج از کشور نیز به وب مانی علاقه زیادی دارند و اغلب از آن برای پرداخت های خود استفاده می کنند.

 • کاربران یک حساب کاربری رایگان دریافت می کنند.
 • وب سایت وب مانی یک رابط کاربر پسند ارائه می دهد.
 • هزینه های وب مانی کمتری برای تراکنش ها وجود دارد.
 • قابلیت شارژ خودکار وجود دارد. کیف پول وب مانی ( WebMoney )
 • کاربران می توانند به راحتی پول خود را برداشت و واریز کنند.
 • خدمات وب مانی سریع و روان است.
 • WebMoney هنگام دریافت پول هیچ هزینه ای را کسر نمی کند.

از 4 نوع حساب برای مدیریت کیف پول پشتیبانی می کند که کارایی هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده شده است.

 

:idea:  خرید اکانت آماده پی پال

:idea: وریفای حساب کوین پیمنتز

 

کاربرد کیف پول وب مانی ( WebMoney )

 • یک پلتفرم محبوب برای اجرای پروژه های خلاقانه در زمینه علمی و صنعتی و خیریه تحت کمک های داوطلبانه است.
 • به وسیله این پلتفرم می توانیدبا دیگران کاربران قرارداد وام ببندید.
 • ارزهای خود را برداشت کنید.
 • قبوض موردنظرتان را پرداخت کنید.
 • کاربران مجاز به پرداخت های انبوه هستند.
 • تنظیم درگاه پرداخت برای فروشگاه ها و مراکز خرید
 • مدیریت سرمایه از طریق وب مانی ( WebMoney )
 • ایجاد کیف پول برای نگهداری بودجه و اجرای قوانین توزیع وجه بعد از به حد نصاب رسیدن مقدار معینی وجوه در کیف پول
 • مدیریت مشترک وجوه
 • طراحی سیستم صورت حساب بدون دریافت هزینه

کیف پول وب مانی ( WebMoney )

سطوح وریفای حساب ( پاسپورت ) در سامانه پرداخت وب مانی ( WebMoney )

4 نوع دسترسی به کیف پول در سیستم وب مانی با نام های  Keeper mini، Keeper classic، Keeper light، Keeper mobile  وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های خاص و فعالیت های متنوعی هستند. برای استفاده از آن ها سطوح مختلف نحوه احراز هویت وب مانی را انجام داده باشید. گفتنی است که امکان ادغام کیف پول های مختلف در یک کیف پول وجود دارد. این روش استفاده از سیستم وب مانی Webmoney را ساده می کند.  هر 4 نوع را در ادامه مورد بررسی قرار دهیم.

همانگونه که در قسمت محصولات برای وریفای و احراز هویت وب مانی ( WebMoney ) اشاره کردیم، وب مانی دارای چهار نوع سطح حساب می باشد که به طور مختصر به آن اشاره می کنیم، هر سطح از وریفای برخی از محدودیت ها را برای کاربران از بین می برد.

Alias: در زمان افتتاح حساب، پاسپورت شما از این نوع می باشد و به معنی این است که هیچگونه مدرکی برای وریفای و احراز هویت وب مانی ( WebMoney ) ارائه نداده اید. روزانه 100دلار، هفتگی 200 دلار و ماهانه 500 دلار تراکنش انجام دهید.

Formal: اگر کاربر اطلاعاتی از خودش در اختیار وب مانی قرار دهید، پاسپورت شما به فرمال تغییر می کند. در این سطح اطلاعات شما تایید نشده است و سطح حساب کاربری پایین دارد. روزانه 3000 دلار تراکنش و هفتگی 10000 و ماهانه 15000 دلار در کیف پول خود داشته باشید.

initial: مخصوص شرکت های کوچک در بستر اینترنت می باشد.

Personal: اصلی ترین و کامل ترین سطح وریفای و احراز هویت وب مانی ( WebMoney ) می باشدکه برای کسب و کارها، اشخاص و فریلنسرها مناسب است. در این سطح با چک کردن اصل مدرک شناسایی توسط نماینده وب مانی می توانید به فعالیت بپردازید.

 

:idea: احراز هویت مکسی

:idea: وریفای 99Designs

کیف پول وب مانی ( WebMoney )

انواع حساب ها برای کنترل کیف پول در وب مانی ( WebMoney Keeper )

وب مانی چهار نوع حساب برای کنترل کیف پول ها در اختیار کاربران قرار داده است که با روش های متفاوت بتوان به کیف پول ها وصل شد و آن ها را مدیریت کرد که به آن ها در زیر اشاره کوتاهی شده است:

( mini ) WM Keeper standard: با این نسخه می توانید هر گونه پرداختی را انجام دهید و نیازی به نصب آن روی لپتاپ یا سیستم نیست و می توانید با پلیکیشن وب مانی به این حساب دسترسی داشته باشید. اغلب کاربران از این نسخه برای فعالیت استفاده می کنند.

( WM Keeper Web Pro ( light: کاربرانی که به دلیل هر نوع محدودیتی نمی توانند نسخه کامل برنامه وب مانی را نصب کنند، انتخاب مناسب برای فعالیتشان این ورژن می باشد. برای دسترسی به این حساب فقط داشتن نام کاربری و رمز عبور کافیست. دسترسی به این حساب فقط از طریق مرورگر امکان پذیر است.

WM keeper Mobile: اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه است که می توانید از PlayStore دانلود کنید. پس از نصب باید نام کاربری و رمز را وارد کنید تا بتوانید وارد این پلتفرم شوید. بعد از ورود برای امنیت بیشتر از شما یک PinCode یا در صورت پشتیبانی گوشی شما از اثر قابلیت اثر انگشت، یک مورد را درخواست می کند. با ورود به اپلیکیشن کیف پول های موجود برای شما نمایش داده می شود و می توانید جزئیات آن ها را چک کنید.

(WM keeper win pro (classic: محبوبت ترین نسخه بین کیف پول های وب مانی می باشد. اگر قصد دارید به صورت حرفه ای در اینترنت کار کنید، به نسخه جدی تری نیاز دارید که Webmoney Keeper Classic است. این نسخه که قابل نصب بر روی ویندوز می باشد، به همراه یک فایل مخصوص کلید دار است که توصیه می شود جدا از برنامه ذخیره شود. اگر رایانه شما خراب شود و تمام اطلاعات سیستم از بین رفته باشد، لازم است. سپس با کمک این فایل می توان آنها را بازیابی کرد و می توانید کیف پول الکترونیکی خود را وارد کنید.

 

 :roll:  توجه داشته باشید که برای نسخه هایی که باید برای فعالیت در آن ها از مرورگر استفاده کنید، همه فعالیت ها فقط از طریق سایت وب مانی ( WebMoney ) انجام می شود و در سایت های دیگری که آدرس اینترنتی مشابهی دارند این مشخصات را وارد نکنید، احتمال کلاهبرداری از حساب شما را بیشتر می کند.

 

سامانه پرداخت وب مانی از کدام کیف پول ارزها پشتیبانی می کند؟

 1. WMZ دلار آمریکا: معادل واحد پول آمریکا است. وجوه را به دلار آمریکا جمع می کند.
 2. WMR  روبل روسیه: کیف پول VMR حاوی وجوهی معادل روبل روسیه است، این نوع در قلمرو فدراسیون روسیه رایج ترین است.
 3. WME  یورو : از آنجایی که کل اروپا از یورو استفاده می کند، منطقی است که کیف پولی داشته باشیم که در آن وجوه به یورو ذخیره شود.
 4. WMG  طلا :  این نوع کیف پول ذخیره “طلا” کاربر سیستم است، زیرا وجوهی معادل فلز گرانبها را جمع می کند.
 5. WMX  بیت کوین : نوع نسبتا جدیدی از وب مانی که به دلیل تقاضای فزاینده برای ارزهای رمزپایه و هزینه آنها در حال افزایش است. این حساب وجوهی معادل بیت کوین را جمع آوری می کند.
 6.  WMU هریونیا اوکراین : در این کیف پول گریونای اوکراینی قرار دارد. این برای کاربران این سرویس از اوکراین است.
 7.  WMB روبل بلاروس : کیف پول با روبل بلاروس.

 

سقف درآمد کیف پول ها در حساب های وب مانی ( WebMoney )

کیف پول های متعددی برای ایجاد و ساخت حساب توسط در وب مانی ( WebMoney ) وجود دارند، بنابراین  از این‌رو باید به عنوان کاربر وب مانی بدانید که سقف واریز و برداشت در هر یک از انواع حساب وب مانی چقدر است. واریز و برداشت موجود در کادر زیر بر حسب پاسپورت به صورت ماهانه نوشتاری شده است.

 

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

 

مهمترین و پرکاربردترین کیف پول ها دلار،روبل، طلا، ارز اوکراین می باشد.

 

:idea: قیمت انجام وریفای بایننس

:idea: آموزش احراز هویت وب مانی

 

چگونه کیف پول وب مانی ( Web money ) را ایجاد کنیم؟

1. بعد از ساخت اکانت و وریفای و احراز هویت حساب وب مانی ( WebMoney ) روی Log in کلیک کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

حسابی که شما به صورت پیش فرض در ابتدا آن را افتتاح می کنید حساب استاندارد می باشد. برای آموزش ساخت این نوع حساب بقیه مراحل را دنبال کنید.

 

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

2. برای ورود به حسا کاربری خود نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده و سپس کد روی عکس را که به شما نمایش می دهد را وارد کنید. و وارد حساب وب مانی خود شوید.

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

3. روی علامت “+” کلیک کنید تا یک کیف پول بسازید. نوع کیف پول را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید.

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

4. در کادری که مشابه کادر زیر برای شما نمایش داده می شود شامل قوانین و شرایط می باشد آن را مطالعه کرده و با زدن تیک و سپس کلیک بر روی continue به مرحله بعد بروید.

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

5. بعد از نمایش پیام Purse created successfully کیف پول شما در نوع حساب استاندارد با موفقیت ساخته می شود.

آموزش ساخت کیف پول وب مانی ( WM keeper ) و آشنایی کامل با سیستم پرداخت WebMoney میزان سقف برداشت و واریز ارز در سطوح مختلف همراه با تلماتو

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

دلیل معرفی سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney ) برای استفاده توسط تیم تلماتو

WebMoney می تواند بهترین پلتفرم برای شما در انجام بدون مشکل تمامی تراکنش های آنلاین باشد، زیرا امنیت و راحتی عالی را برای پرداخت و دریافت پرداخت های آنلاین ارائه می دهد. بنابراین به نظر ما باید به سراغ وب مانی بروید زیرا به راحتی می توانید حساب کاربری خود را بسازید و تراکنش های آنلاین را بدون مشکل انجام دهید. همچنین قبلاً مزایایی را برای انتخاب وب مانی ذکر کرده ایم.

تیم تلماتو در زمینه وریفای و روش احراز هویت وب مانی ( WebMoney ) در خدمت شماست، کاربران عزیزی که قصد ایجاد اکانت در این پلتفرم را دارند، می توانند از طریق راه های ارتباطی مانند واتساپ با ما در ارتباط باشید. همچنین ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه کاملا رایگان می باشد.

سیستم پرداخت وب مانی ( WebMoney )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *