کسب درآمد دلاری از آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

کسب درآمد دلاری از آموزش زبان انگلیسی | آموزش و تدریس آنلاین زبان انگلیسی | کسب درآمد دلاری از آموزش زبان | سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی | تلماتو |

آیا دنبال کسب درآمد دلاری هستید؟ آیا با وجود مدرک زبان هنوز هم با حقوق ناچیز موسسات درگیر هستید؟ یا دیگر حوصله کلاس های حضوری و خستگی آن را ندارید؟ کسب درآمد دلاری ممکن است یکی از دغدغه های همه ایرانیان به خصوص جوانان باشد که رویاهای بزرگ در سر دارند. مطمئنا افراد زیادی نیز در سراسر وجود دارند که می خواهند زبان انگلیسی یاد بگیرند اما فرصت کافی ندارند و یا از کلاس های حضوری بی ثمر خسته شده اند. هم چنین فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی زیادی نیز وجود دارند که دنبال تدریس زبان انگلیسی هستند اما به دلایلی موفق به انجام آن نشده اند شما در این مقاله می توانید با چند سایت جهانی یعنی نیتیوکمپ ، italki و دولینگو مکس آموزش زبان انگلیسی آنلاین در بستر اینترنت آشنا شوید و با آن درآمد دلاری کسب کنید. برای کسب درآمد دلاری از آموزش زبان انگلیسی با تلماتو همراه باشید. 

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و مزیت های آن

یادگیری زبان اول دنیا در سراسر جهان ممکن است دغدغه فکری خیلی از افراد باشد برای همین افراد نیاز دارند تا با مراجعه به کلاس های حضوری، مجازی با خرید اکانت italki یا کتاب های خود آموزی روی آورند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد.

 

آموزش اینترنتی زبان انگلیسی I آموزش و تدریس آنلاین زبان انگلیسی I کسب درآمد دلاری از آموزش زبان I سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی I تلماتو I

 

1. کسب درآمد دلاری بدون تعطیلی و هدر رفت زمان از آموزش و تدریس آنلاین زبان انگلیسی

اگر به دورانی که covid-19 در سراسر جهان اپیدمی شده بود نگاه کنیم می بینیم که خیلی از کشور ها کارها را تعطیل کردند و به مدت چند هفته تا چند ماه مردم مجبور بودند در خانه بمانند و از پس انداز های خود برای گذراندن زندگی شان استفاده کنند. اما اگر کسی آن زمان کار خود را به صورت آنلاین انجام می داد مانند تدریس زبان با وریفای اکانت نیتیوکمپ هم چنان کسب و کارش سر پا بود برای مثال اگر شما در دوران کرونا به صورت کاملا آنلاین زبان انگلیسی تدریس می کردید هم زبان آموزان می توانستند به کلاس متصل شده و زبان یاد بگیرند و هم شما می توانستید به کار تدریس و آموزش زبان مشغول بوده و درآمد دلاری داشته باشید و نگرانی بابت بالا و پایین رفتن ارز نداشته باشید. شما خیلی راحت می توانید با وصل کردن اکانت یکی از سیستم های پرداخت بین المللی به حساب خود درآمد خود را برداشت و نقد کنید.

 

2. صرفه جویی در زمان و هزینه ها

یکی از مزیت هایی که کلاس های آنلاین زبان انگلیسی دارند این است که برخلاف این که هزینه های خارج از منزل ممکن است زیاد باشد یا منزل شما از محل کارتان خیلی فاصله داشته باشد و این فاصله زیاد باعث خستگی شما می شود یا حتی کسانی که می خواهند زبان انگلیسی یاد بگیرند در آن تایم تدریس شما، سر کار یا در کلاس دیگری باشند،کلاس آنلاین به گونه ای است که شما هر زمان و هر کجا که خواستید می توانید تدریس کنید و یا سر کلاس حضور داشته باشید.

 

3. ساعت کاری منعطف

 ساعت کاری در پلتفرم های آنلاین منعطف است به این معنی که شما می توانید هر ساعتی که خواستید به زبان آموزان وصل شوید و هر چند ساعتی که خواستید تدریس کنید هم چنین می توانید مستقل از موقعیت مکانی خود تدریس کنید. فرض کنید نیاز دارید که به مسافرت بروید یا یک کار پیش بینی نشده برای شما پیش آمد در این حالت شما می توانید به راحتی لپ تاپ خود را روشن کرده و تدریس کنید.

 

4. حس جالب نسبت به شغلتان

شما با تدریس آنلاین زبان انگلیسی با احراز هویت در italki هنگام ارتباط با دیگر افراد در جهان و هر چند معاشرت کوتاه با آنان اعتماد به نفس بالایی به دست آورید.

 

5. حفظ سلامتی و محیط زیست

ممکن است شما ساعات زیادی را در ترافیک می گذرانید این هم باعث به خطر افتادن سلامتی شما و هدر رفت انرژی زیادی می شود و  مشکلات زیست محیطی بسیاری ایجاد می کند و هم چنین وقت زیادی از شما می گیرد شما می توانید هم در زمان خود صرفه جویی کنید و هم برای سلامتی خود و محیط زیست ارزش قائل باشید.

 

کسب درآمد دلاری با تدریس زبان انگلیسی | تدریس آنلاین زبان انگلیسی | تدریس زبان در سایت های خارجی | ساخت اکانت سایت های خارجی برای تدریس زبان | تلماتو |
کسب درآمد دلاری با تدریس زبان انگلیسی در تلماتو

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای چه کسانی مناسب است ؟

 1. برای افرادی که نیاز به دورکاری دارند.
 2. برای فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی که دغدغه شغل دارند.
 3. برای کسانی که به هر دلیلی علاقه ای به همکاری با موسسات آموزش زبان ندارند.
 4. کسانی که علاقه ای به ارتباطات بین المللی و تجربه های جدید دارند.
 5. برای کسانی که می خواهند زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم بیاموزند.

 

تجهیزات لازم برای تدریس آنلاین زبان انگلیسی

برای تدریس آنلاین شما نیاز به سیستم خیلی عجیبی ندارید همین که یک لپ تاپ و هدفن داشته باشید برای شما کافی است.

شاید فکر کنید که نیاز است شما برای آموزش مدرک ایلتس یا تافل داشته باشید اما این گونه نیست. ممکن است برخی از سایت ها حتی نیازی به مدرک زبان انگلیسی نداشته باشد و شما با گذراندن یک سری امتحانات و جلسات آنلاین توانایی خود را در تدریس نشان دهید و به راحتی کار خود را پیش ببرید.

 

مطالب پیشنهادی: ویرایش متن انگلیسی با هوش مصنوعی Chat GPT

 

میزان درآمد دلاری از تدریس زبان انگلیسی

مدرسان زبان انگلیسی بین 10 تا 40 دلار می توانند در ساعت بسته به مدرک و صلاحیتشان درآمد کسب کنند. اگر کسی برای بار اول با مدرک تافل ( TEFL ) بخواهد تدریس کند برای شروع ممکن است بین 10 الی 20 دلار در ساعت درآمد داشته باشد.

بسیاری از کشور هایی که تمایل به برگزاری کلاس انلاین زبان انگلیسی دارند کشورهایی هستند که زبان انگلیسی زبان اول آن ها نیست و باید آن را به عنوان زبان زنده دنیا برای ارتباطات جهانی یاد بگیرند برای همین ممکن است مبالغ زیادی به مدرسان بپردازند.

از جمله کشور هایی که بیشترین هزینه را برای معلمان زبان انگلیسی پرداخت می کنند کره جنوبی ، چین ، ژاپن ، تایوان ، کشورهای عربی اطراف خلیج فارس ، ویتنام می باشند که مبالغی حدود 1500 یا 5000 دلار در ماه می باشد.

 

سایت های آموزش انلاین زبان انگلیسی I آموزش و تدریس آنلاین زبان انگلیسی I کسب درآمد دلاری از آموزش زبان I سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی I تلماتو I

 

معرفی سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

سایت های زیادی برای تدریس زبان وجود دارد و شما می توانید بسته به این که چه زبانی می خواهید تدریس کنید باید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. شما با ثبت نام و احراز هویت در سایت های آموزش زبان انگلیسی و گذراندن آزمون مهارت زبان انگلیسی آن برای تایید توانایی شما در تدریس ، می توانید به راحتی کار کنید و از ارتباط با زبان آموزان سراسر دنیا اعتبار جهانی به دست آورید.

برخی سایت ها نرخ ثابتی از درآمد را به معلمان اختصاص می دهند و در برخی دیگر خودتان می توانید درآمد خود را تعیین کنید برای این مورد شما باید خیلی حرفه ای باشید. هم چنین شما می توانید در صورتی که در طول زمانی که در این سایت ها تدریس می کنید پاداش نیز دریافت کنید.

در این سایت ها شما می توانید به راحتی هر وقت که خواستید کلاس برگزار کنید و به صورت مستقل به زبان آموزان وصل شوید و تدریس کنید.

همانطور ک قبلا نیز اشاره شد قصد داریم در این مقاله به چند سایت خارجی اشاره کنیم که شما می توانید با استفاده از آن به تدریس زبان انگلیسی مشغول شوید و با آن درآمد دلاری کسب کنید. 

 

مطالب پیشنهادی : آموزش زبان در سایت دولینگو با هوش مصنوعی

 

نیتیو کمپ ( native camp ) به عنوان یکی از سایت های آموزش زبان انگلیسی

 

تدریس آنلاین زبان در نیتیوکمپ با تلماتو
تدریس آنلاین زبان در نیتیوکمپ با تلماتو

 

نیتیو کمپ ( native camp ) یکی از سایت های آموزش زبان انگلیسی می باشد که شما به راحتی می توانید با آن درآمد دلاری کسب کنید. این سایت ژاپنی نیازی به مدرک زبان انگلیسی برای تدریس ندارد برای همین شما اگر به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشید به راحتی می توانید در نیتیو کمپ ( native camp )  همکاری کنید.

نیتیو کمپ ( native camp ) به صورت پیمانی با شما همکاری خواهد داشت و شما استخدام رسمی نخواهید بود بنابراین اطلاعات شما محرمانه خواهد بود و نگرانی از این بابت نداشته باشید.

در این سایت شما باید از فیلتر آزمون ها و مصاحبه ها موفق بیرون بیایید و صلاحیت خودتان را در تدریس نشان دهید. شما برای گذراندن آزمون مهارت زبان انگلیسی باید آماده باشید بنابراین قبل از ثبت نام حتما مطالعه داشته باشید.

توجه : این سایت از اسکایپ برای تشکیل کلاس های آنلاین استفاده نمی کند بلکه شما باید در سایت خود نیتیو کمپ تدریس کنید.

البته این را هم در نظر بگیرید که هدف عمده این سایت آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان ژاپنی است و چون زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خودیاد می گیرند و دایره لغات انگلیسی آنان کم است ممکن است تدریس به آن ها کمی سخت تر از بقیه زبان ها باشد. البته شما ممکن است از ملیت های دیگر نیز دانشجو داشته باشید.

 

حقوق نیتیوکمپ برای مدرسان زبان انگلیسی

حقوقی که نیتیوکمپ برای مدرسان زبان انگلیسی در نظر گرفته است برای هر 25 دقیقه 9 دلار و برای هر یک ساعت 18 دلار در نظر گرفته است فرض کنید اگر شما در طول روز 5 کلاس یک ساعته داشته باشید می توانید 90 دلار از آموزش زبان انگلیسی درآمد کسب کنید.

در نظر داشته باشید اگر بین زبان آموزان محبوبیت به دست آورید آن ها تلاش خواهند کرد تا کلاس شما را رزرو کنند مزیتی که این کار برای شما دارد این است که به کلاس رزرو شده حقوق بیشتری تعلق می گیرد. دانش آموزان می توانند با سکه هایی که موقع ثبت نام دریافت کرده اند یا بعدا خریده اند، کلاس شما را از یک هفته تا 5 دقیقه قبل رزرو کنند. این دیگر به خود شما و مهارتتان در تدریس زبان انگلیسی دارد.

توجه : شما می توانید برای نقد و برداشت حقوق دلاری تان اکانت پایونیر خود را به حساب نیتیوکمپ اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت نیتیو کمپ به مقاله وریفای حساب نیتیوکمپ مراجعه کنید.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش نحوه استفاده از برنامه کانوا Canva

 

تدریس زبان در italki | تدریس زبان انگلیسی در italki | تلماتو |
تدریس زبان انگلیسی در italki با تلماتو

 

Italky سایت تدریس زبان های خارجه

Italky که یکی از سایت های آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های زنده دنیا است شما می توانید با افتتاح حساب italki یا خرید اکانت آماده و وریفای شده آن در این پلتفرم تدریس کنید و درآمد دلاری کسب کنید . هر چند این سایت اعلام کرده است که همه معلمان این سایت زبان اصلی خودشان را تدریس می کنند اما در صورتی که شما مدرک زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری را داشته باشید و یا تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشید می توانید در این سایت تدریس کنید .

در Italky دو نوع معلم وجود دارد 1. معلم اجتماعی 2. معلم حرفه ای. تفاوت این دو در این است که معلم اجتماعی به صورت غیر رسمی تدریس می کند و در کلاس ها سعی می کند تا با زبان آموزان به زبان ساده، مکالمه تمرین کند اما معلم حرفه ای معلمی است که در زمینه زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری دارای مدرک معتبر باشد. از لحاظ شرایط سنی معلمان Italky باید سنشان بیشتر از 18 باشد. هر معلمی که می خواهد در این سایت زبان انگلیسی تدریس کند باید یک ویدئو 1تا 3 دقیقه ای ضبط کند و خود را معرفی کند.

توجه: معلم حرفه ای باید فایل اسکن شده مدرک خود را ارائه دهد.

از ویژگی های جالب این پلتفرم این است که معلمان چه اجتماعی و چه حرفه ای می توانند خودشان حقوقشان را تعیین کنند. درآمد معلمان حرفه ای برای هر ساعت می تواند از 10 تا 80 دلار ولی معلمان اجتماعی برای هر ساعت بین 5 تا 80 دلار باشد.

شما می توانید حقوق خود را از طریق 4 سیستم پرداخت بین المللی برداشت و نقد کنید. این 4 روش اسکریل پی پال ، پایونیر می باشند.

تجهیزاتی که برای معلم شدن در Italky لازم است :

 • اینترنت پر سرعت
 • میکروفون و وب کم
 • یک پلتفرم برای تشکیل کلاس که شما می توانید به عنوان معلم از خود سایت Italky استفاده کنید هم چنین می توان از اسکایپ ( Skype )، زوم ( Zoom )، وی چت ( V chat )، QQ و Google Hangouts می توان استفاده کرد.

 

تدریس در وب سایت پرپلی در تلماتو
تدریس در وب سایت پرپلی در تلماتو

 

پرپلی ( preply ) سایت تدریس آنلاین زبان انگلیسی

پرپلی یکی از سایت های آموزش زبان می باشد که با افتتاح حساب پرپلی و احراز هویت با یکی از مدارک قابل قبول در این سایت تدریس کرد. ثبت نام در پرپلی خیلی کار راحتی است فقط کافیست وارد سایت شده و یک سری اطلاعات اولیه بدهید. در ادامه یک عکس پروفایل و یک عنوان و توضیح برای پروفایلتان بنویسید. سپس با یکی از مدارک مورد قبول احراز هویت کنید. احراز هویت پرپلی فقط با مدرک هویتی انجام می شود نیازی به تایید محل سکونت نیست.

میزان حقوق و قیمت گذاری در پرپلی به عهده خود معلم است و دانش جویان می توانند خودشان معلم شان را پیدا کنند. ابتدای کار بهتر است از قیمت پایین در حد 10 یا 15 دلار شروع کنید. 

این سایت نیز برای ایرانیان تحریم است و برای تدریس در پرپلی لازم است از vpn یا vps استفاده کنید.

 

سایت Qkids

این سایت برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان چینی طراحی شده است و از آنجایی که دانش آموزان چینی آشنایی چندانی با زبان انگلیسی ندارند شما می توانید حتی بدون داشتن مدرک زبان و تسلط نسبی به زبان انگلیسی ، درآمد دلاری کسب کنید.

کار کردن در این سایت به صورت دورکاری بوده و در هفته شما باید 6 کلاس تشکیل دهید میزان درآمد آن برای هر کلاس 30 دقیقه ای  12 تا 16 دلار می باشد.

شما خودتان می توانید برنامه کلاسی خود را تعیین کنید فقط باید توجه داشته باشید که تمامی کلاس ها با ساعت پکن تنظیم می شود پس شما باید زمانی را برای کلاس انتخاب کنید که هم برای شما و هم برای دانش آموزان چینی مناسب باشد.

شرایط لازم برای معلم شدن در Qkids :

 1. داشتن مجوز کار قانونی در ایالات متحده امریکا یا کانادا
 2. مدرک کارشناسی یا گواهی تدریس زبان انگلیسی مثل TESOL، TEFL،  CELTAو  ESL

هم چنین باید در این سایت ثبت نام کنید و مدارک خود را اپلود کنید ولی متاسفانه به دلیل تحریم ها این امکان وجود ندارد بنابراین شما باید اکانت آماده و وریفای شده Qkids را بخرید.

حقوق شما هر ماه یک بار از طریق حواله بانکی به حساب امریکا یا کانادای شما واریز می شود شما می توانید از طریق ایجاد یک حساب خارجی یا به کمک صرافی حقوق خود را برداشت کنید.

 

کلام اخر

در صورتیی که علاقه به تدریس زبان انگلیسی دارید و نمی توانید به هر دلیلی خارج از منزل تدریس کنید. شما می توانید سایت هایی که برای تدریس آنلاین وجود دارد را امتحان کنید یکی از این سایت ها نیتیوکمپ ( Native camp ) است که شما می توانید شانس خود را امتحان کنید. 

اما متاسفانه امروزه به دلیل تحریم های وارد شده بر ایران امکان افتتاح و وریفای حساب نیتیو کمپ برای ایرانیان عزیز وجود ندارد. برای همین تلماتو خرید اکانت آماده و وریفای شده نیتیوکمپ را پیشنهاد می دهد.


سوالات متداول

1. پهنای باند مورد نیاز برای کلاس های نیتیوکمپ ( native camp ) چقدر است؟

برای کلاس تصویری پهنای باند باید 1 مگابیت بر ثانیه ولی کلاس صوتی 5 مگابیت بر ثانیه باشد.

 

2. آیا نیتیوکمپ ( Native camp ) برای اطلاع از مدرسان و … تماس تلفنی خواهد داشت؟

خیر ارتباطات فقط از طریق بستر اینترنت بوده و در صورتی که نیاز به ارتباط باشد از طریق همین پلتفرم انجام می شود.

 

3. حتما برای تدریس باید هدفن داشته باشیم؟

بله هدفن به شما کمک می کند تا صدای شما به صورت واضح برسد و هم چنین صدای دانش آموزان نیز در فضا پخش نشود و مستقیم به خود شما برسد. و هم چنین کمک می کند صدای های اضافه در محل زندگیتان به کلاس منتقل نشود. 

 
4. آیا می توان در نیتیوکمپ ( Native camp ) مرخصی گرفت؟

خیر در نیتیوکمپ سیستم مرخصی وجود ندارد شما اگر شرایط کار کردن نداشته باشید می توانید حساب خود را ببندید و بعدا که شرایط شما محیا شد مجددا ثبت نام کنید. در بار دومی که ثبت نام می کنید شما می توانید سابقه کاری که در نیتیوکمپ ( Native camp ) داشته اید را دوباره تحویل بگیرید.

 

5. آیا می توانیم بدون تصویر تدریس کنیم؟

بله در صورتی که شرایطی برای پخش تصویر خود را ندارید یا به هر دلیلی وب کم شما کار نکرد شما می توانید به صورت صوتی کلاس تشکیل دهید برای همین کافیست فقط دوربین خود را خاموش کنید. البته در صورتی که پس زمینه شما خوب نباشد از تنظیمات سایت می توانید بک گراند مجازی انتخاب کنید. 

 

6. اگر از کشور دیگری به جز آمریکا در سایت Qkids ثبت نام و تدریس کنیم حقوق با چه ارزی خواهد بود؟

از هر کشوری که باشید حقوق شما به دلار آمریکا به حسابتان واریز خواهد شد.

 

7. آیا می توان در Qkids  کلاس ها را لغو کرد؟

برای لغو کلاس باید 24 ساعت قبل به تیم پشتیبانی اطلاع دهید و حواستان باشد که هفته ای 6 کلاس را حتما تشکیل دهید در غیر این صورت همکاری با شما لغو خواهد شد.


مطالب مشابه :

دیدگاه (2)

 • آریا 2023-06-22 پاسخ

  سلام

  اگه مدرک زبان نداشته باشم بازم می تونم تو سایت های فریلنسری آموزش بدم؟

  • nikfal 2023-06-24 پاسخ

   سلام
   بله، در بعضی از سایت‌های خارجی مانند iTalki مدرک تحصیلی برای تدریس زبان لازم نیست و هر کسی می‌تواند براساس تجربه و مهارت شخصی خودش به عنوان مربی زبان در این سایت‌ ها فعالیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *