یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی نصرت

یادگیری و مکالمه زبان انگلیسی به روش و متد نصرت در 90 روز برای گوشی موبایل و لپ تاپ و تبلت اپل و ios سریع و راحت فایل صوتی mp3

فهرست مطالب

همواره یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت خاصی برخوردار است. در جوامع امروزی ناخوادگاه هر روز چه در خرید و چه در مطالعه عمومی و … با کلمات انگلیسی سرکار داریم. پس بهتر است همین امروز استارت این آموزش را بزنیم و یک بار برای همیشه این بار را از دوش خود بردایریم. یادگیری زبان می تواند با روش های گوناگون صورت گیرد، اما توصیه ما به شما یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل های صوتی ( mp3 ) نصرت است. برای اینکه با دلیل این توصیه جهت آموزش زبان آشنا شوید، با ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

روش های دیگر یادگیری زبان انگلیسی و مقایسه با روش گوش کردن به فایل های صوتی ( mp3 ) نصرت

1: ثبت نام در کلاس های آموزش زبان: برای ثبت نام در یک آموزشگاه زبان خوب با استاد ماهر، باید هزینه گزافی را پرداخت کنید. علاوه بر هزینه،  باید هفته ای دو الی سه مرتبه  سرکلاس ها حضور داشته باشید. نکته جالب ماجرا این است که با یکی دو ماه سر کلاس رفتن شما عاید شما نخواهد شد و باید چندین سال به صورت متداوم در این کلاس ها حضور داشته باشید تا کم کم نتیجه زحمت خود را ببینید.

 

یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی نصرت ( mp3 )

2: تماشای فیلم های خارجی زبان: یادگیری زبان انگلیسی با تماشای فیلم های خارجی نیز یکی از راه های می باشد. این روش یادگیری خوب است اما چندین نقطه ضعف دارد که برای شما بازگو میکنم. اول اینکه با گوش کردن مداوم فیلم های خارجی، مهارت شنیداری شما به شدت قوی می شود ولی متاسفانه توان این را نخواهید داشت که تمامی مطالب یاد گرفته شده در فیلم را به زبان بیارورید . در نتیجه چندان پیشرفتی در مهارت حرف زدن نخواهید داشت.

نقطه ضعف دیگر فیلم های خارجی، مکالمه محاوره ای است، یا به اصلاح خودمان در فیلم های خارجی معمولا به صورت کوچه و بازاری با هم حرف می زنند و این باعث می شود که در مکالمات آنها  هیچ نظم خاصی وجود نداشته باشد و این عمل باعث آموزش اشتباه شما می شود.

3: آموزش آنلاین زبان: دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی راه حلی است برای افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به‌ منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند. از معایب این آموزش نیاز مدام به اینترنت می باشد و اینکه معمولا افراد بعد از نیم ساعت حضور در کلاس انلاین کلافه می شوند و دیگر بقیه مطالب برای آنها چندان مفید نخواهد بود. در قسمت بعدی برتری یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل های صوتی ( mp3 ) نصرت در مقایسه با این روش ها برای شما بیان می شود.

 

برتری یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت

پکیج آموزش صوتی زبان انگلیسی نصرت دارای 90 مکالمه اساسی انگلیسی به صورت صوتی  ( mp3 ) می باشد و شما کافیست به این فایل های صوتی که هر کدام تقریبا 30 دقیقه می باشد با دقت گوش فرا دهید. با استفاده ار پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت دیگر نیازی نیست به کلاس بروید و یا حتی از جزوه و کتاب استفاده کنید.

یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی mp3 نصرت

مزیت دیگر پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت این است که به شما 90 مکالمه اساسی را که بهش نیاز خواهید داشت را به شما آموزش می دهد. این طریقه آموزش باعث می شود تا شما مطالب مهم و به درد بخور را یاد بگیرید و از انباشه شدن مطالب اضافی در ذهنتان که هیچ جا به دردتان نخواهد خورد ، جلوگیری می کند.

بسته آموزشی یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت را می توانید در هر دستگاه پخش کننده فایل صوتی مانند: لپ تاپ، کامپیوتر، گوشی های موبیال اندروید و ios و mp3 player ها، ضبط ماشین و … استفاده کنید. همچنین این بسته آموزشی را می توانید در خانه، در محل کار، در مسیر منزل به سرکار یا برعکس و یا حتی در داخل خودروی شخصی خود می توانید به این آموزش گوش دهید.

 

 • در 3 ماه و روزی فقط 30 دقیقه گوش کردن به فایل صوتی.
 • فرمت فایل های داخل لوح فشرده به صورت صوتی ( MP3 ) می باشد
 • فابل های داخل لوح فشرده قابل کپی و  پخش در گوشی ها، ضبط ماشین ها و .. می باشند.
 • به هیچ جزوه یا کتابی نیازی نیست
 • بدون نیاز به اینترنت. کافیست فایل ها را داخل گوشی یا فلش کپی کنید و استفاده کنید.
 • مقرون به صرفه – ارزان تر از کلاس ها و با گوینده بومی انگلیسی

 

معرفی متد نصرت

روش نصرت بر این بارو است که با کتاب و جزوه نمی توان زبان یک کشور دیگر را به خوبی آموخت، برای آموختن زبان دیگر باید در آن محیط قرار بگیرید و یا آن محیط را برای خود شبیه سازی کنید. روشی که مقبولیت خود را در اکثر کشورهای دنیا پیدا کرده است و آموزش های زبان های خارجی به این روش سوق پیدا کرده اند.

یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت به این شکل است که در هر آموزش یک مکالمه انگلیسی به همراه شیوه تلفظ لغات و معانی آنها به صورت صوتی یا فرمت MP3 برای شما پخش می شود و از شما میخواهد که همراه با آن، بارها و بارها این جملات و لغات را تکرار و گوش کنید تا ملکه ذهن شما شود. در آخر هر فایل صوتی، شما آن مکالمه را به طور کامل فرا خواهید گرفت و هیچ کم و کاستی در آن نخواهید داشت. شاهکار متد نصرت این است که حتی اصلا نیازی به داشتن دانش اولیه زبان انگلیسی نیست.

 

یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی mp3 نصرت

در یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت ، در هر فایل صوتی به طور کامل یک مکالمه با موضوعات مختلف، مانند خرید، سوار تاکسی شدن، سفارش غذا و ….. آموزش داده می شود.

با استفاده از این پکیج،  همواره آموزش زبان انگلیسی در جیب شما و یا در فلش ضبط خودروی شماست. فرمت این فایل به صورت صوتی ( mp3) می باشد که قابل استفاده در انواع گوشی های اندروید و ios و همچین قابل استفاده در ضبط انواع خودروها می باشد. پس با استفاده از پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی نصرت ، خیال خود را از مکالمه حتی در سطج پیشرفته راحت کنید.

 

اثرات جانبی مثبت گوش کردن به فایل های صوتی نصرت جهت یادگیری زبان انگلیسی

برخی از زبان آموزان بر این باور هستند که پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی  ( mp3 ) نصرت ، تنها مکالمه زبان انگلیسی را تقویت می کند؛ همینجا باید متذکر شویم که این باور کاملا غلط است. فایل های صوتی ابتدایی پکیج آموزش زبان  نصرت، مکالمات ساده را در بردارند و رفته رفته در این مکالمات سخت تر و پیجده تر می شوند (نگران نباشید! همه آنها را به راحتی فرا خواهید گرفت ).

آموزش این مکالمات باعث می شوند تا قواعد زبان انگلیسی نیز بر شما جا بیفتد و به صورت ناخودآگاه در آخر این آموزش به این نتیجه خواهید که در امر قواعد زبان نیز پیشرفت چشمگیری داشته اید.

برای بهبود جنبه های خواندن و نوشتن زبان انگلیسی،پکیج آموزش تصویری زبان انگلیسی با متد نصرت توصیه می شود.  مکالمات آموزش داده شده در پکیج صوتی و تصویری کاملا شبیه هم هستند، ولی با این تفاوت که در پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت، فایل های اموزش به صورت صوتی هستند ولی در پکیج تصویری، متون و مکالمات صوتی همزمان نمایش داده می شوند.

 

ویژگی های متد نصرت

 

یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی نصرت برای چه افرادی مناسب است

 • افرادی که بیشتر وقت خود را در پشت چراغ قرمز می گذرانند ( قابل پخش در انواع ضبط ماشین ).
 • افرادی که هر روز مسیر کار تا منزل را پیاده روی می کنند ( قابل پخش در انواع گوشی ها ).
 • افرادی که هر روز چند ساعت را در مترو یا بی آر تی سپری می کنند ( استفاده از هندزفری)
 • افرادی که اهل مسافرت هستند و می توانند در مسیر از این آموزش استفاده کنند.
 • افرادی که برای خوش گذرانی سالی چندبار مسافرت خارجی می روند ( مثل همکارم )
 • افرادی که حوصله رفتن به آموزشگاه های زبان انگلیسی را ندارند ( مثل من )
 • افرادی که مسافرت های خارجی و کاری زیادی می روند ( مثل تاجران و سرمایه گذران )

 

 

 

ویژگی های یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت

 • بدون نیاز به دانش اولیه زبان انگلیسی
 • بدون نیاز به استاد و بدون نیاز به کلاس و کتاب و جزوه
 • با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس تنها در 3 ماه
 • مناسب برای همه سنین از دانش آموز تا تاجر و کمک به تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری
 • روش استفاده ساده و روان برای تمام سنین
 • رضایت 100درصدی تمام کاربران از کیفیت آموزش محصول
 • لهجه اورجینال و بومی آمریکایی در حین آموزش
 • تنها محصول تایید شده ایرانیان مقیم آمریکا و کانادا و سایر کشورها از لحاظ سطح و لهجه کیفیت آموزش
 • قابل دانلود و استفاده در تمامی گوشی ها و ضبط خودروها

 

با استفاده از پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت ، در 90 روز و روزی با 30 دقیقه گوش کردن در مکالمه زبان حرفه ای شوید.

امیدواریم با استفاده از پکیج یادگیری زبان انگلیسی با گوش کردن به فایل صوتی ( mp3 ) نصرت که در قسمت آموزش زبان سایت تلماتو برای شما قرار داده شده است. سایت تلماتو نماینده رسمی فروش محصولات آموزش زبان نصرت می باشد. سایت تلماتو محصولات آموزش زبان خود را به هم به صورت دانلودی و هم به صورت خرید پستی در اختیار شما گذاشته شده است تا محصولات آموزشی زبان راحت تر در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *